Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Astro Bot: Rescue Mission (PS4)

Astro Bot: Rescue Mission PS4

Gra platformowa, w której wcielamy się w tytułowego Bota próbującego odnaleźć swoich zagubionych przyjaciół.

Akcji | FPP | platformówki 3D | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Astro Bot: Rescue Mission (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

2października2018

3października2018

pudełko PL

3października2018

PSN

ASTRO BOT Rescue Mission jest grą platformową, opracowaną przez należący do Sony Interactive Entertainment zespół JAPAN Studio. Produkcja powstała z myślą o konsoli PS4 i goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Fabuła

W ASTRO BOT Rescue Mission wcielamy się w tytułowego robota, którego zadaniem jest odnalezienie swoich zagubionych przyjaciół.

Mechanika

W ASTRO BOT Rescue Mission na konsoli PS4 akcję obserwujemy z rozmaitych filmowych ujęć. Na grę składa się dwadzieścia poziomów ulokowanych w takich miejscach, jak dachy drapaczy chmur, dżungle, mroczne jaskinie czy słoneczne plaże; na każdym z nich na ratunek czeka osiem zagubionych Botów, do których dotarcie wymaga tak poradzenia sobie z przeciwnikami, jak i neutralizacji rozmaitych przeszkód oraz pułapek. Poza tym w toku zmagań musimy stawić czoła sześciu potężnym bossom, którzy znacznie przewyższają rozmiarami naszego podopiecznego.

Na szczęście protagonista nie jest bezbronny, gdyż na jego podorędziu znajduje się linka z hakiem ułatwiająca przemieszczanie się po lokacjach, a także między innymi pistolet na wodę oraz shurikeny (gwiazdki ninja). Gracze spragnieni dodatkowego wyzwania mogą natomiast sprawdzić dwadzieścia sześć dodatkowych etapów przygotowanych z myślą o wystawieniu na próbę ich umiejętności.

Kwestie techniczne

ASTRO BOT Rescue Mission może się pochwalić wysokiej jakości grafiką utrzymaną w kreskówkowej stylistyce i bogatej kolorystyce. Dzięki wykorzystaniu gogli PlayStation VR gracze mogą swobodnie rozglądać się po lokacjach, odnajdując w ten sposób dodatkowe ścieżki czy ukryte strefy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 169,00 PLN

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Astro Bot: Rescue Mission

Klasyfikacja PEGI Astro Bot: Rescue Mission

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.