Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Army Men (PC)
OkładkaArmy Men (PC)

Army Men PC

Każda zwycięska armia potrzebuje wspaniałego dowódcy... nawet ta plastikowa. Takim oto mottem reklamowana jest gra Army Men - strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, która pozwoli wcielić się graczowi w rolę sierżanta oddziału miniaturowych żołnierzyków.

Strategiczne | RTS

Army Men Premiera PC

10czerwca1998

producent: 3DO Company wydawca: 3DO Company

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Każda zwycięska armia potrzebuje wspaniałego dowódcy... nawet ta plastikowa. Takim oto mottem reklamowana jest gra Army Men - strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, która pozwoli wcielić się graczowi w rolę sierżanta oddziału miniaturowych żołnierzyków. Jeśli myślisz, że zabawa plastikowymi piechurami nie może równać się symulacją prawdziwej wojny, to jesteś w błędzie.

Gra oferuje dwadzieścia osiem pasjonujących scenariuszy w trybie Single Player, które rozgrywają się w trzech różnych warunkach terenowych. Zadania jakie stawia przed nami gra są bardzo różne, ale najczęściej sprowadzają się one do eksterminacji przeciwnika, różniącego się od naszej armii kolorem. Plastikowe żołnierzyki dysponują sporym arsenałem środków zagłady, wśród których znajdziemy m.in. karabiny maszynowe, granaty, wyrzutnie rakiet czy miotacze ognia, zdolne stopić przeciwników. Istnieje również możliwość zajmowania różnych pojazdów: ciężarówek, lekkich pojazdów bojowych i oczywiście czołgów. Dla wielbicieli potyczek sieciowych przygotowano rozbudowany tryb Multiplayer, który pozwala stanąć przeciwko żołnierzom, kontrolowanym przez innego gracza.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 97 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Army Men: 12+