Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Alien Hallway (PC)
OkładkaAlien Hallway (PC)

Alien Hallway PC

Kosmiczna strategia czasu rzeczywistego, w której zmagamy się z hordami potwornych kosmitów. Produkcja rozgrywa się w tytułowym korytarzu i stawia na dość prostą rozgrywkę. Zadaniem gracza jest przedostać się do centrum dowodzenia przeciwnika i zniszczyć jego bazę.

Strategiczne | science fiction | RTS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alien Hallway Premiera PC

14grudnia2010

producent: Sigma-Team wydawca: Sigma-Team Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Alien Hallway

Worms: Armageddon

Swords & Soldiers

Steam Brigade

Alien Hallway to dynamiczny RTS, w którym zabawa polega na starciach z kolejnymi falami krwiożerczych obcych. Za produkcję odpowiada studio Sigma Team znane z takich tytułów jak Alien Shooter oraz Zombie Shooter.

Misje toczą się na poziomach będących jednym długim korytarzem. Na jego lewym końcu znajduje się nasza baza, natomiast na prawym umieszczono tę należącą do obcych. Każda rozgrywka trwa do momentu zniszczenia jednego z centrów dowodzenia. W okolicach bazy kosmitów regularnie teleportują się jednostki wrogów, po czym rozpoczynają powolny marsz w naszą stronę. Zadaniem gracza jest wpierw stworzenie sond zbierających energię, a następnie wykorzystanie jej do przywoływania własnych oddziałów. Nasi żołnierze po pojawieniu się na polu bitwy automatycznie zaczynają biec w stronę bazy kosmitów.

Cała zabawa polega na takim dobieraniu jednostek, aby nie tylko były w stanie zatrzymać nadciągających nieprzyjaciół, ale również powoli przedrzeć się przez terytorium wroga i ostatecznie zniszczyć jego centrum dowodzenia. Odniesienie zwycięstwa ułatwia nam zdolność ręcznego przywoływania ostrzału artyleryjskiego, dzięki czemu możemy w kluczowych momentach odciążyć naszych żołnierzy. Po ukończeniu każdej misji nagradzani jesteśmy złotem, które wykorzystujemy następnie do rozwijania naszej armii. Możemy kupować nowe typy jednostek i uzbrojenia oraz ulepszać już posiadane, jak również skracać czas produkcji żołnierzy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Alien Hallway: Odpowiednia dla każdego wieku.

Alien Hallway Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 100 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7