Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Adventure Time: Puzzle Quest (iOS)

Adventure Time: Puzzle Quest

Gra logiczna typu "połącz trzy elementy", wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gatunku RPG. Tytuł oparto na licencji serialu animowanego Pora na przygodę!, a za jego stworzenie odpowiada zespół WayForward.

Logiczne | elementy RPG | 2D | połącz trzy elementy

Okładka Adventure Time: Puzzle Quest (iOS)

data premiery gry:

23lip2015

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Adventure Time: Puzzle Quest to gra logiczna typu match-3 z elementami RPG, stworzona na licencji popularnego serialu animowanego Pora na przygodę!, emitowanego na kanale Cartoon Network. Jest to dzieło zespołów WayForward (m.in. DuckTales: Remastered, a także kilka konsolowych odsłon Pory na przygodę!) oraz Demiurge (Marvel Puzzle Quest: Dark Reign).

Produkcja łączy w sobie elementy mechaniki match-3 z drobnymi elementami RPG. Gracz wciela się w chłopca imieniem Finn, któremu towarzyszy niezwykły pies Jake. Bohaterowie wybierają się w niebezpieczną podróż przez kolorową i pełną magii Krainę Ooo, leżącą na postapokaliptycznej Ziemi. W trakcie wyprawy mierzą się z rozmaitymi przeciwnikami, a z pomocą przychodzą im postacie niezależne, takie jak pingwin Gienio. Produkcję utrzymana oczywiście w charakterystycznej dla serialu animowanego, dwuwymiarowej konwencji graficznej.

W Adventure Time: Puzzle Quest łączeniu ze sobą identycznych kryształów przyświeca jeden cel – ładowanie ataków przypisanych poszczególnym bohaterom. Sednem rozgrywki są bowiem starcia w systemie turowym, bazujące na podstawowych założeniach gatunku RPG. Między kolejnymi bitwami rozwijamy umiejętności Finna i Jake’a, a także wyposażamy ich w lepszy ekwipunek ofensywny i defensywny (twórcy obiecują setki różnych przedmiotów). Oprócz kampanii solowej, znajdziemy tu także urozmaicające rozgrywkę wyzwania dzienne oraz turnieje sieciowe, w których biorą udział gracze z całego świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Adventure Time: Puzzle Quest

Wymagania wiekowe Adventure Time: Puzzle Quest

odpowiednia dla każdego wieku

Adventure Time: Puzzle Quest - zadebiutowała nowa odsłona serii gier logicznych z elementami RPG
Adventure Time: Puzzle Quest - zadebiutowała nowa odsłona serii gier logicznych z elementami RPG

wiadomość23 lipca 2015

W usługach App Store i Google Play zadebiutowało Adventure Time: Puzzle Quest, czyli nowa odsłona serii gier logicznych z elementami RPG. Tym razem autorzy umieścili akcję w realiach znanych z serialu animowanego Pora na przygodę!.

Adventure Time: Puzzle Quest - zapowiedziano nową odsłonę serii gier logicznych z elementami RPG
Adventure Time: Puzzle Quest - zapowiedziano nową odsłonę serii gier logicznych z elementami RPG

wiadomość21 maja 2015

Posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem i iOS zagrają tego lata w kolejną odsłonę logicznej serii Puzzle Quest. Adventure Time: Puzzle Quest powstaje z wykorzystaniem licencji popularnego serialu animowanego stacji Cartoon Network o tytule Pora na przygodę!.

iOS
AND