Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka A Quiet Place (PC)
OkładkaA Quiet Place (PC)

A Quiet Place PC

A Quiet Place to gra z gatunku horroru zainspirowana popularną filmową serią. Zadaniem graczy jest przeżycie w świecie opanowanym przez ślepe obce drapieżniki, które podczas polowania na ludzi wykorzystują głównie zmysł słuchu.

Akcji | skradanki | horror | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

A Quiet Place Premiera PC

2022

producent: Illogika Studios wydawca: Saber Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do A Quiet Place

Dishonored

Obcy: Izolacja

Outlast 2

A Quiet Place to utrzymana w klimacie horroru przygodowa gra akcji z silnymi elementami skradankowymi. Projekt opracowało studio Illogika, znane z Subaeria. Zgodnie z tytułem, produkcja oparta jest na kanwie popularnej serii filmów grozy Ciche miejsce wytwórni Paramount Pictures.

Fabuła

Gra osadzona jest w tym samym świecie, co kinowy cykl, ale opowiada zupełnie nową historię. Akcja rozpoczyna się w jakiś czas po tym, jak cywilizacja ludzka uległa zapaści z powodu inwazji obcych drapieżników. Bestie przybyły ma Ziemię w asteroidzie i, przeżywszy jego zderzenie z powierzchnią planety, wyruszyły na łowy, zabijając wszystko na swojej drodze.

Mechanika

Tak jak w filmie, kluczowym elementem rozgrywki są dźwięki. Obce drapieżniki są ślepe i orientują się w otoczeniu, wykorzystując głównie słuch. Bestie są niemalże niezniszczalne, więc większość zabawy spędzamy na unikaniu konfrontacji z nimi, co wymaga bezszelestnego poruszania się i omijania wszystkiego, co mogłoby naruszyć ciszę.

Tryby gry

A Quiet Place oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe A Quiet Place: 16+