Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS2XBOX
Okładka 50 Cent: Bulletproof (PC)
Okładka50 Cent: Bulletproof (PC)

50 Cent: Bulletproof

Gra akcji zrealizowana przy współudziale popularnego rapera znanego pod pseudonimem 50 Cent. Produkt ten inspirowany był serią GTA Grand Theft Auto, w związku z czym traktuje o półświatku przestępczym i pełen jest brutalnych bijatyk i strzelanin.

Akcji | TPP | gangsterskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

50 Cent: Bulletproof Premiera

anulowana

PC

18lis2005

PS2 XBOX

50 Cent: Bulletproof należy do gatunku gangsterskich gier TPP, zapoczątkowanego przez niesłychanie popularny tytuł Grand Theft Auto III. Gra powstała w biurach firmy Vivendi Universal (Van Helsing, The Thing, No One Lives Forever), która jednocześnie wydaje opisywaną pozycję.

Wcielając się w rapera 50 Centa zostajemy wprowadzeni w mroczny półświatek mafii, narkotyków, pieniędzy i czarnej muzyki. Cała akcja dzieje się pod ochronnym baldachimem stworzonym przez dziesiątki nowojorskich wieżowców. Głównym postawionym przez twórców zadaniem jest odnalezienie ludzi, którzy dopuścili się próby skrócenia życia głównego bohatera o kilka dobrych lat, która zakończyła się jedynie dziewięcioma bliznami powstałymi po ranach postrzałowych. Droga do pełnego sukcesu prowadzi przez zapuszczone bary, puste fabryki, dzielnice biedy, jak i piękne mafijne wille i bogate dzielnice Nowego Jorku.

50 Cent: Bulletproof jest bez wątpienia wzorowane na najsłynniejszej gangsterskiej serii Grand Theft Auto. Przeżywając przygotowaną przez Vivendi Universal przygodę wypełniamy szereg misji, a napotkani ludzie doprowadzą nas do najwyższych rangą przedstawicieli nowojorskich mafii, którzy starali się o śmierć 50 Centa.

Wszystko to zostało ukazane w niebywale realistycznej oprawie graficznej. Bardzo wielkie wrażenie robi szczególnie świetnie wymodelowana postać głównego bohatera, 50 Centa. Rozgrywka toczy się rytm rymów i melodii stworzonych przez głównego bohatera gry, a zarazem jednego z najsłynniejszych wykonawców hip hopu.

Ocena użytkowników: 3,7 / 10 na podstawie 782 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,2 / 10 na podstawie 1052 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI 50 Cent: Bulletproof

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

50 Cent: Bulletproof Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
PS2
XBOX