Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Super Monkey Ball - seria gier

Super Monkey Ball: Banana Rumble
Super Monkey Ball: Banana Rumble

Zręcznościowe 25 czerwca 2024

Gra zręcznościowa TPP, w której wcielamy się w postacie zamknięte w szklanych kulach, należąca do serii wydawanej przez firmę Sega od 2001 roku. Super Monkey Ball: Banana Rumble oferuje fabularny tryb przygodowy (do przejścia solo lub w co-opie), a także wieloosobową rozgrywkę.

Switch

Super Monkey Ball: Banana Mania
Super Monkey Ball: Banana Mania

Zręcznościowe 5 października 2021

Zręcznościowa gra platformowa dla dzieci, w której wcielamy się w małpkę AiAi, pragnącą powstrzymać szalonego doktora Bad-Boona. Super Monkey Ball Banana Mania zawiera ponad 300 plansz oraz umożliwia zabawę ze znajomymi na podzielonym ekranie i przez sieć.

PCPS5XSXPS4XONESwitch

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD
Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

Zręcznościowe 29 października 2019

Zremasterowana wersja wydanej w 2006 roku gry zręcznościowej, w której przejmujemy kontrolę nad małpką zamkniętą w przezroczystej kuli i mkniemy przez barwne etapy, zbierając rozrzucone po nich banany. Na tle pierwowzoru Super Monkey Ball: Banana Blitz HD wyróżnia się przede wszystkim za sprawą wyraźnie ładniejszej grafiki oraz dodatkowej minigry.

PCPS4XONESwitch

Super Monkey Ball
Super Monkey Ball

Zręcznościowe 23 października 2012

Super Monkey Ball w wersji na konsolę PlayStation Vita to kolejna odsłona popularnej serii gier zręcznościowych, w której kierujemy zamkniętą w przezroczystej kuli małpą i eksplorujemy przygotowane przez twórców poziomy.

PSV

Super Monkey Ball 3D
Super Monkey Ball 3D

Zręcznościowe 3 marca 2011

Pierwsza odsłona zręcznościowej serii Super Monkey Ball adresowana na kieszonkową konsolę Nintendo 3DS. Ścigając się z czasem gracze starają się pomóc małpce Aiai i jej przyjaciołom zdobyć ulubiony przysmak – banany.

3DS

Super Monkey Ball: Banana Blitz
Super Monkey Ball: Banana Blitz

Towarzyskie 19 listopada 2006

Super Monkey Ball: Banana Blitz to gra zręcznościowa, zaprojektowana przez specjalistów z dalekowschodniej korporacji Sega. Głównym zadaniem gracza jest kolekcjonowanie tytułowych bananów, ulubionych przysmaków małpki AiAi.

WiiPSV

Super Monkey Ball Adventure
Super Monkey Ball Adventure

Zręcznościowe 30 czerwca 2006

Super Monkey Ball Adventure kontynuuje popularny cykl ze stajni korporacji Sega, zapoczątkowany w 2001 roku i obecny na wielu różnorodnych platformach sprzętowych. Platformówka składa się z kilkudziesięciu etapów, na których sterujemy tytułową małpką.

PS2PSPGCN

Super Monkey Ball Touch & Roll
Super Monkey Ball Touch & Roll

Towarzyskie 17 lutego 2006

Super Monkey Ball Touch & Roll to kolejna edycja znanej serii. Program posiada charakter zręcznościowy, choć chwilami wymaga także solidnego główkowania.

NDS

Super Monkey Ball Deluxe
Super Monkey Ball Deluxe

Towarzyskie 15 marca 2005

Super Monkey Ball Deluxe to gra zręcznościowa, w której kierujemy małpą zamkniętą w kolorowej piłeczce. Zjeżdżamy różnorodnymi trasami i staramy się zebrać jak najwięcej punktów.

PS2XBOX