Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Eisenbahn.exe Professional - seria gier

Eisenbahn.exe Professional 16
Eisenbahn.exe Professional 16

Symulacje 6 listopada 2019

Eisenbahn.exe Professional 16 (EEP 16) to szesnasta odsłona cyklu symulatorów kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie sprawnie funkcjonującej sieci kolejowej. Tytuł umożliwia także wcielenie się w maszynistę.

PC

Eisenbahn.exe Professional 15
Eisenbahn.exe Professional 15

Symulacje 15 listopada 2018

EEP 15 to kolejna odsłona cyklu rozbudowanych symulatorów kolei, którego korzenie sięgają lat 90. Zadaniem gracza jest stworzenie mapy, na której będzie on mógł rozbudować nie tylko własną sieć kolejową, ale także całe jej otoczenie.

PC

Eisenbahn.exe Professional 14
Eisenbahn.exe Professional 14

Symulacje 19 września 2017

EEP 14 to kolejna odsłona słynnego cyklu rozbudowanych symulatorów kolei. Gracz może wykreować dowolną planszę, a następnie wypełnić ją domami, drogami, samochodami, a przede wszystkim – torowiskami, stacjami i pociągami. Stworzone trasy możemy następnie przemierzać jako maszynista.

PC

Eisenbahn.exe Professional 13
Eisenbahn.exe Professional 13

Symulacje 26 października 2016

Trzynasta pełnoprawna odsłona serii zaawansowanych symulatorów kolei, rozwijanej przez niemieckie studio Trend Verlaag. W Eisenbahn.exe Professional 13 wcielamy się tradycyjnie w rolę maszynisty, podróżując po zróżnicowanych lokacjach za pomocą wybranego pociągu. Do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad 4500 modeli – od klasycznych parowozów po nowoczesne lokomotywy spalinowe oraz elektryczne, a każda z nich wyposażona została w wiernie odwzorowany, trójwymiarowy kokpit. Cechą charakterystyczną cyklu jest wysoki realizm: podczas jazdy musimy przywiązywać dużą uwagę do sygnalizacji oraz panujących na torze warunków, przejazdom towarzyszy ruch drogowy, lotniczy i morski, a w pobliżu torowisk przechadzają się zwierzęta. Całości dopełnia zmienny cykl dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne. Niewątpliwym atutem produkcji jest rozbudowany edytor, pozwalający zarówno na konstruowanie własnych pociągów, jak i własnoręczne projektowanie lokacji oraz wytyczanie tras.

PC

Eisenbahn.exe Professional 12
Eisenbahn.exe Professional 12

Symulacje 26 listopada 2015

Dwunasta odsłona cyklu zaawansowanych symulatorów kolejowych. Gracz wciela się w rolę maszynisty, by podróżować po zróżnicowanych lokacjach za sterami pociągów z całego świata.

PC

Eisenbahn.exe Professional 11
Eisenbahn.exe Professional 11

Symulacje 28 listopada 2014

Jedenasta odsłona niemieckojęzycznego cyklu symulatorów kolejowych, będącego jedną z najpopularniejszych marek tego typu przeznaczonych na komputery osobiste. Produkcja zachwyca pieczołowitością wykonania oraz bogatą zawartością, obejmującą ponad 3 500 modeli lokomotyw oraz wagonów oraz precyzyjnie odtworzoną infrastrukturę kolejową. W przypadku tej ostatniej mowa jest nie tylko o wielu kilometrach tras, w większości pokrywających się z rzeczywistymi liniami, ale również o budynkach. Tytuł kładzie ogromny nacisk na realizm, a jednym z elementów pomagających w zachowaniu jego wysokiego poziomu jest dokładnie odtworzony, trójwymiarowy pulpit sterowniczy. Twórcy nie zapomnieli przy tym o umieszczeniu w swojej grze rozbudowanego samouczka. Największym fanom gry przypadnie też do gustu wsparcie dla modów, a także dołączony do gry edytor, umożliwiający m.in. projektowanie własnych linii kolejowych. Obrazu całości dopełnia ulepszony silnik graficzny, oferujący pełny cykl dobowy oraz dynamiczną pogodę.

PC

Eisenbahn.exe Professional 10
Eisenbahn.exe Professional 10

Symulacje 15 listopada 2013

Kolejna odsłona bardzo popularnej serii symulatorów kolei. Dziesiąta część przynosi ze sobą zmiany w kwestii animacji kabin, wyglądu otoczenia czy zaawansowanych systemów sterowania ruchem. Usprawnień doczekała się również warstwa techniczna oraz fizyczna produkcji.

PC

Eisenbahn.exe Professional 9.0
Eisenbahn.exe Professional 9.0

Symulacje 26 października 2012

Eisenbahn.exe Professional 9.0 to kolejna część profesjonalnego symulatora pociągów. Produkcja niemieckiego studia Software Untergrund, skierowana jest do wszystkich miłośników kolei i oferuje szeroki zakres lokomotyw, wagonów oraz scenerii.

PC

Eisenbahn.exe Professional 8.0
Eisenbahn.exe Professional 8.0

Symulacje 4 listopada 2011

Ósma część profesjonalnego symulatora pociągów. Gracz wciela się postać maszynisty i przemierza świat w jednej z setek przygotowanych przez twórców lokomotyw. Gra zawiera także rozbudowany edytor, który umożliwia tworzenie własnych tras kolejowych.

PC

Eisenbahn.exe Professional 7.0
Eisenbahn.exe Professional 7.0

Symulacje 15 października 2010

Siódma odsłona rozbudowanego symulatora pociągów. Wcielamy się w rolę maszynisty podróżującego taborem kolejowym i podziwiającego przy tym krajobrazy. Oprócz tego możemy budować plansze i tworzyć scenariusze (za pomocą edytora). W tej odsłonie usprawniono grafikę, oprawę dźwiękową, a także interfejs użytkownika. Dodano też nowe scenariusze.

PC

Eisenbahn.exe Professional 6.0
Eisenbahn.exe Professional 6.0

Symulacje 17 października 2008

Następna wersja zaawansowanego symulatora pociągów. Wcielamy się w rolę maszynisty i prowadzimy różne pociągi. Oprócz tego możemy tworzyć własne plansze czy też scenariusze za pomocą wbudowanego edytora. Usprawnieniu uległ silnik graficzny. Dodano także szereg nowych maszyn, połączeń kolejowych i scenariuszy.

PC

Eisenbahn.exe Professional 5.0
Eisenbahn.exe Professional 5.0

Symulacje 11 października 2006

Kolejna odsłona zaawansowanego symulatora pociągów. Wcielamy się w rolę maszynisty podróżującego taborem kolejowym. Oprócz tego możemy się również wcielić w budowniczego i stworzyć własne plansze czy też scenariusze za pomocą wbudowanego edytora. W tej części usprawnieniu uległy maszyny, przepisy kolejowe i udźwiękowienie gry.

PC

EEP 4 - Profesjonalny Symulator Kolei
EEP 4 - Profesjonalny Symulator Kolei

Symulacje 25 listopada 2005

EEP 4.0 to gra przeznaczona dla tych, którzy w dzieciństwie spędzali całe godziny przy modelach kolejek. Niniejszy tytuł daje im szansę zanurzyć się jeszcze raz w świat lokomotyw, torów i zwrotnic, na nieosiągalną wtedy skalę.

PC

EEP 3 - Profesjonalny Symulator Kolei
EEP 3 - Profesjonalny Symulator Kolei

Symulacje 5 listopada 2004

Symulator kolei. W przeciwieństwie do większości produkcji tego typu gra większy nacisk na konstruowanie torów niż samą jazdę. Gracz może stawiać zarówno elementy infrastruktury kolei szeroko i wąskotorowej czy stacje kolejowe, jak i drzewa, a także modyfikować wygląd otoczenia. Po zakończeniu prac przychodzi czas na przejechanie się po naszej kreacji.

PC

Railroad.exe
Railroad.exe

Strategiczne 2 października 2003

Gra stworzona z myślą o zagorzałych miłośnikach miniaturowych modeli kolejowych. Pozwala ona zaprojektować, a następnie wybudować kompleksowy system kolejowy.

PC