Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Eisenbahn.exe Professional 11 (PC)
OkładkaEisenbahn.exe Professional 11 (PC)

Eisenbahn.exe Professional 11 PC

Jedenasta odsłona niemieckojęzycznego cyklu symulatorów kolejowych, będącego jedną z najpopularniejszych marek tego typu przeznaczonych na komputery osobiste.

Symulacje | pociągi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eisenbahn.exe Professional 11 Premiera PC

28listopada2014

producent: Software Untergrund GmbH & Co.KG. wydawca: Deep Silver

niemieckaniemiecka

Jedenasta pełnoprawna odsłona jednego z najbardziej zaawansowanych symulatorów kolejowych, zapoczątkowanych pod koniec lat 90-tych przez studio Software Untergrunt. Mimo swej ogromnej popularności, cykl ten od lat wydawany jest wyłącznie u naszych zachodnich sąsiadów, w niemieckiej wersji językowej.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach serii, Eisenbahn.exe Professional 11 pozwala graczom wcielić się w rolę maszynisty i przemierzyć szereg szczegółowo zaprojektowanych tras, bazujących w znakomitej większości na ich rzeczywistych odpowiednikach. Atutem produkcji jest imponująca liczba ok. 3.500 odwzorowanych modeli, wśród których znajdziemy nie tylko popularne rodzaje lokomotyw i różne typy wagonów kolejowych - autorzy odtworzyli też całą kolejową infrastrukturę (tory, budynki, semafory itp.) oraz towarzyszący przejazdom ruch drogowy, lotniczy i morski.

Seria Eisenbahn.exe Professional od samego początku kładzie ogromny nacisk na realizm. Sterowanie składem odbywa się za pomocą w pełni interaktywnego, wirtualnego kokpitu 3D, a rozgrywce towarzyszy typowa kolejowa otoczka w postaci buchającego dymu, kłębów pary, snopów iskier i realistycznych odgłosów maszyn. W najnowszej odsłonie cyklu zastosowano nową wersję sprawdzonego silnika graficznego, który oprócz szczegółowych modeli 3D oferuje pełny cykl dobowy oraz dynamiczny system pogody (deszcz, śnieg, mgła, grzmoty i błyskawice), a także realistyczne efekty świetlne, odbicia oraz cieniowanie.

Nieodłączną częścią gry jest rozbudowany samouczek, pozwalający na przystąpienie do zabawy graczom niedoświadczonym w tego typu produkcjach. Nie zapomniano też o szerokim wsparciu dla modderów oraz funkcjonalnym edytorze, pozwalającym nie tylko na projektowanie własnych tras, ale także modyfikacje praktycznie każdego elementu gry. Filmy z rozgrywki możemy zapisywać na dysku w formacie AVI i oglądać je oraz dzielić się nimi z ogromną społecznością graczy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Eisenbahn.exe Professional 11: Odpowiednia dla każdego wieku.

Eisenbahn.exe Professional 11 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB
  • Windows Vista/7/8
  • Zalecane:
  • Dual Core 3.2 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB
  • Windows Vista/7/8