Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Eisenbahn.exe Professional 4.0 (PC)

EEP 4 - Profesjonalny Symulator Kolei PC

Eisenbahn.exe Professional 4.0

EEP 4.0 to gra przeznaczona dla tych, którzy w dzieciństwie spędzali całe godziny przy modelach kolejek. Niniejszy tytuł daje im szansę zanurzyć się jeszcze raz w świat lokomotyw, torów i zwrotnic, na nieosiągalną wtedy skalę.

Symulacje | pociągi

PC Windows
Okładka Eisenbahn.exe Professional 4.0 (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25listopada2005

4września2006

pudełko PL

EEP 4.0 to gra przeznaczona dla tych, którzy w dzieciństwie spędzali całe godziny przy modelach kolejek. Niniejszy tytuł daje im szansę zanurzyć się jeszcze raz w świat lokomotyw, torów i zwrotnic, na nieosiągalną wtedy skalę. EEP 4.0 pozwala graczom zaplanować, stworzyć i kontrolować swoje własne, wymarzone sieci kolejowe. Cała rozgrywka toczy się w trójwymiarowym środowisku.

Żeby nie komplikować życia maniakom kolejek, twórcy gry oddają do dyspozycji szereg gotowych terenów, na których można tworzyć swoje imperium. A jest się czym bawić, zgodnie z regułami rynku, najnowsza cześć przynosi całą masę nowych detali. Mamy teraz więcej części taboru, lokomotyw (autentyczne modele), sygnalizatorów, budynków, elementów krajobrazu itp. A jeszcze więcej będzie można ściągnąć z oficjalnej strony www.eep4u.com.

Niezwykle precyzyjny edytor pozwala nam stworzyć swoją własną sieć kolejową, a wiele różnych rodzajów torów, skrzyżowań, systemów sygnalizacji świetlnej i podobnych detali, daje olbrzymie szanse zaplanowania niejednej, unikalnej trasy. Do tego dodajmy lokomotywownie i inne budynki oraz całe miasta z tramwajami i samochodami, a otrzymamy kompletny obraz EEP 4.0. Rozgrywka toczy się zarówno podczas dnia, jak i w nocy, oraz w zmieniających się warunkach pogodowych – możemy mieć do czynienia z pojawiającą się mgłą lub dymem, albo opadami deszczu i śniegu.

Na samej budowie zabawa się nie kończy, ktoś przecież musi to wszystko kontrolować. Gracze mogą na bieżąco monitorować stan i prędkość pociągów, a także wdawać się w takie detale jak drobiazgowe planowanie rozkładów jazdy i działania kolei. Lepsze opanowanie całości, ułatwia nam opcja zamontowania na trasach aż osiemdziesięciu kamer (40 ruchomych i 40 nieruchomych), zapewniających niezliczone możliwości zbliżania i panoramowania obrazu.

Autorzy pomyśleli także o niezwykle przydatnym narzędziu – biblioteczce torowisk. Można w niej przechowywać ponad 500 obiektów i korzystać z nich bez kłopotu w razie potrzeby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Gry podobne do EEP 4 - Profesjonalny Symulator Kolei

Wymagania wiekowe Eisenbahn.exe Professional 4.0

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe EEP 4 - Profesjonalny Symulator Kolei

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1,2GHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub ATI Radeon), 400MB na HDD