Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Robot Rescue - seria gier

Robot Rescue: Revolution
Robot Rescue: Revolution

Logiczne 4 grudnia 2013

Robot Rescue: Revolution to gra logiczna stworzona przez krakowskie studio Teyon Games z myślą o użytkownikach PC i PS3. Gracze mają za zadanie pomóc sympatycznym robotom w ucieczce z pełnego pułapek i niebezpieczeństw komputerowego labiryntu. Rozgrywka obejmuje ponad 100 plansz o zróżnicowanym poziomie trudności.

PCPS3

Robot Rescue 3D
Robot Rescue 3D

Logiczne 18 lipca 2013

Kolejna odsłona serii gier logicznych rozwijanej przez krakowskie studio Teyon Games. Sympatyczne roboty utknęły w labiryncie szalonego naukowca. Gracz musi pomóc im przedostać się do wyjścia. Zadanie komplikuje fakt, że mechanizm sterujący robotami uległ uszkodzeniu, przez co wszystkie poruszają się jednocześnie.

3DS

Robot Rescue 2
Robot Rescue 2

Logiczne 21 czerwca 2005

Robot Rescue 2 to druga część cyklu gier logicznych, autorstwa krakowskiego studia Teyon Games. Gracze poznają dalsze perypetie robotów uwięzionych w niebezpiecznym, komputerowym labiryncie. Sympatyczni bohaterowie muszą wydostać się z niewoli, unikając pułapek i rozwiązując rozmaite zagadki logiczne.

PCNDS3DS

Robot Rescue
Robot Rescue

Logiczne 15 lutego 2005

Robot Rescue to stworzona i wydana przez krakowską firmę Teyon Games gra logiczna, której bohaterami są zabawnie wyglądające roboty. Gracze mają za zadanie pomóc im w wydostaniu się z labiryntu pełnego pułapek i zagadek. Całość utrzymana jest w humorystycznej stylistyce, którą podkreśla barwna grafika i wesoła oprawa dźwiękowa.

PCNDS