Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczne3DSPCNDS
Okładka Robot Rescue 2 (3DS)

Robot Rescue 2

Robot Rescue 2 to druga część cyklu gier logicznych, autorstwa krakowskiego studia Teyon Games. Gracze poznają dalsze perypetie robotów uwięzionych w niebezpiecznym, komputerowym labiryncie.

Logiczne | 2D | roboty | polskie

Okładka Robot Rescue 2 (3DS)

producent: Teyon

wydawca: Teyon

data premiery gry:

21cze2005

PC

11paź2012

NDS 3DS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Niemal trzy lata po wydaniu gry Robot Rescue ekipa deweloperska firmy Teyon Games zdecydowała się ponownie sięgnąć po sprawdzony pomysł. Druga odsłona cyklu bazuje na wcześniejszych rozwiązaniach, choć rozgrywkę wzbogacono także o kilka nowych elementów.

Bohaterami Robot Rescue 2 ponownie są sympatyczne roboty, które uwięzione zostały w naszpikowanymi pułapkami, komputerowym labiryncie. Zadaniem gracza jest pomóc im wydostać się z niewoli, unikając niebezpieczeństw i rozwiązując rozmaite zagadki logiczne.

Zabawa cechuje się prostymi zasadami, jednak stanowi spore wyzwanie i wymaga umiejętności logicznego myślenia. Twórcy przygotowali łącznie 60 plansz pełnych pułapek i dziwacznych mechanizmów (teleportery, maszyny do klonowania itp.). Podstawowe utrudnienie stanowi fakt, że wszystkie roboty są „połączone obwodami”, a operowanie jednym powoduje przemieszczanie się pozostałych.

Od strony wizualnej, Robot Rescue 2 niewiele różni się od pierwszej części cyklu. Deweloperzy ponownie zastosowali prostą, dwuwymiarową grafikę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Robot Rescue 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Robot Rescue 2

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare
NDS
3DS
PC