Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCNDS
Okładka Robot Rescue (PC)
OkładkaRobot Rescue (PC)

Robot Rescue

Robot Rescue to stworzona i wydana przez krakowską firmę Teyon Games gra logiczna, której bohaterami są zabawnie wyglądające roboty. Gracze mają za zadanie pomóc im w wydostaniu się z labiryntu pełnego pułapek i zagadek.

Logiczne | 2D | roboty | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Robot Rescue Premiera

15lut2005

PC

16lis2009

NDS

producent: Teyon wydawca: Teyon

Robot Rescue to zabawna gra logiczna, w której, jak sam tytuł wskazuje, ratujemy pocieszne roboty. Produkcja została wydana przez firmę Teyon.

Zadaniem gracza w Robot Rescue jest udzielenie pomocy tytułowym robotom, które zostały uwięzione w złym, komputerowym labiryncie. Sprawa wydaje się prosta, chociaż tak naprawdę wymaga nie lada zmysłu logicznego. Roboty są bowiem połączone obwodami, więc manipulując jednym wpływamy na zachowanie wszystkich. Sprawia to, że wiele pozornie bezproblemowych sytuacji wymaga nietypowego podejścia.

W uratowaniu robotów przeszkadzają nam najróżniejsze pułapki (miny, obwody elektryczne, plamy po kleju), puzzle i łamigłówki przygotowane przez twórców. Oczywiście podczas zabawy wykorzystujemy najróżniejsze przedmioty lub specjalne elementy (teleporty lub maszyny klonujące). W sumie w grze znajduje się 45 plansz podzielonych na 3 poziomy trudności. Podsumowując, zasady zabawy są proste (poznajemy je w krótkim wprowadzeniu) chociaż łamigłówki wymagające.

Oprawa wizualna produkcji jest bardzo kolorowa. Akcja gry została ukazana z góry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Robot Rescue

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Robot Rescue Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • DSiWare
NDS
PC