Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS3PC
Okładka Robot Rescue: Revolution (PS3)
OkładkaRobot Rescue: Revolution (PS3)

Robot Rescue: Revolution

Robot Rescue: Revolution to gra logiczna stworzona przez krakowskie studio Teyon Games z myślą o użytkownikach PC i PS3. Gracze mają za zadanie pomóc sympatycznym robotom w ucieczce z pełnego pułapek i niebezpieczeństw komputerowego labiryntu.

Logiczne | roboty | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Robot Rescue: Revolution Premiera

4gru2013

PS3

11lip2014

PC

producent: Teyon wydawca: Teyon Strona oficjalna

Gry podobne do Robot Rescue: Revolution

LittleBigPlanet

Sonic the Hedgehog

Bomberman Ultra

Seria Robot Rescue zyskała sporo entuzjastów wśród posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo DS. To zachęciło ekipę deweloperską studia Teyon Games do stworzenia kolejnej odsłony cyklu, przeznaczonej tym razem dla użytkowników PC i PS3. Zmiana platformy sprzętowej pozwoliła twórcom wprowadzić wiele nowych elementów, w tym zdecydowanie lepszej jakości oprawę wizualną.

Akcja Robot Rescue: Revolution osadzona została we wnętrzu rozległego komputerowego labiryntu, w którym uwięzione zostały sympatyczne roboty. Gracz musi pomóc im wydostać się na wolność. Zadanie tylko pozornie wydaje się łatwe, gdyż labirynt pełen jest dziwacznych urządzeń i śmiertelnie niebezpiecznych pułapek. Na domiar złego roboty połączone zostały obwodami, a przemieszczenie jednego z nich powoduje wprawienie w ruch pozostałych.

Gra oferuje ponad 100 plansz o rosnącym poziomie trudności. W trakcie zabawy gracz musi wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia oraz dobrą orientacją przestrzenną. Dla mniej doświadczonych przygotowano prosty tutorial, pozwalający zapoznać się z systemem sterowania oraz podstawowymi mechanizmami, jakie napotkać można w labiryntach (np. maszyny do klonowania i teleportery).

Robot Rescue: Revolution jest pierwszą grą z serii, w której zastosowano trójwymiarową grafikę. Nieco rozmyty obraz w połączeniu z żywą kolorystyką otoczenia oraz humorystycznymi animacjami tworzą sympatyczny, bajkowy klimat.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Robot Rescue: Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Robot Rescue: Revolution Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PS3
PC