Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria V-Rally - seria gier

V-Rally 4
V-Rally 4

Wyścigi 6 września 2018

Czwarta odsłona cyklu gier samochodowych poświęconych rajdom. W V-Rally 4 zasiadamy za sterami ponad pięćdziesięciu samochodów, biorąc udział w kilku konkurencjach – od rajdów, przez Rallycross i Buggy, skończywszy na Gymkhanie oraz Hillclimbingu.

PCPS4XONESwitch

V-Rally 3
V-Rally 3

Wyścigi 21 czerwca 2002

Konwersja najnowszej części bardzo popularnego na konsolach (liczba ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie mówi chyba sama za siebie) cyklu symulacji rajdów samochodowych.

PCPS2XBOXGBAGCN

V-Rally 2 Expert Edition
V-Rally 2 Expert Edition

Wyścigi 29 sierpnia 2000

Druga część serii zręcznościowych gier rajdowych wydawanych pierwotnie na konsolę PlayStation. Bierzemy udział w zawodach z serii World Rally Championship rywalizując z trzema przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję lub znajomych. Do dyspozycji graczy oddano wszystkie trasy i samochody z sezonu 1999.

PC

V-Rally: Multiplayer Championship Edition
V-Rally: Multiplayer Championship Edition

Wyścigi 31 sierpnia 1999

Konwersja zręcznościowej gry rajdowej z konsoli PlayStation. Siadamy za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów występujących w serii FIA World Rally Championship i walczymy o zdobycie tytułu mistrzowskiego.

PC

V-Rally 2 Championship Edition
V-Rally 2 Championship Edition

Wyścigi 30 czerwca 1999

Druga część serii gier rajdowych opracowanych przez Eden Studios. Bazująca na licencji WRC, pozwala w zaciszu własnego domu wziąć udział w sezonie 1999 Rajdowych Mistrzostw Świata.

PS1