Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka V-Rally Edition 99 (PC)

V-Rally: Multiplayer Championship Edition PC

V-Rally Edition 99

Konwersja zręcznościowej gry rajdowej z konsoli PlayStation. Siadamy za kierownicą jednego z licencjonowanych samochodów występujących w serii FIA World Rally Championship i walczymy o zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Wyścigi | samochodowe | podzielony/wspólny ekran | rajdy

PC Windows
Okładka V-Rally Edition 99 (PC)

producent: Eden Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31sierpnia1999

Kolekcja gier
Obserwuj grę

V-Rally Edition 99 to poprawiona wersja oryginalnej gry z konsoli PlayStation stworzona z myślą o pecetach oraz Nintendo 64. W porównaniu do pierwowzoru oferuje lekko poprawioną oprawę graficzną i obsługę menu, a także zmodyfikowaną listę dostępnych pojazdów.

Tytuł ten jest skierowany do miłośników gier rajdowych, a zatem zadanie gracza polega na osiągnięciu jak najlepszego czasu na wyznaczonych odcinkach specjalnych. Do dyspozycji użytkowników oddano tryb mistrzostw na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Dzięki temu możemy zasiąść za kierownicą jednego z pojazdów biorących udział w zawodach WRC w sezonie 1998 oraz zmierzyć się na wiernie odwzorowanych trasach w Indonezji, Anglii, Kenii, Korsyce, Hiszpanii, Nowej Zelandii, Monako oraz Szwecji.

Wśród dostępnych maszyn nie mogło zabraknąć tak znanych modeli jak Subaru Impreza, Toyota Corolla czy Mitsubishi Lancer. Łącznie do dyspozycji graczy oddano jedenaście podstawowych pojazdów oraz kilka historycznych do odblokowania z Lancią Stratos na czele. Dla osób preferujących dostosowanie stylu kierowania do własnych upodobań przygotowano szereg opcji pozwalających na ustawienie między innymi sterowności na zakrętach.

W przeciwieństwie do klasycznych gier rajdowych twórcy przygotowali również tryb zabawy dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. W tym wypadku wyjątkowo nie ścigamy się z czasem, lecz ze znajomym.

Gra V-Rally Edition 99 posiada trójwymiarową oprawę graficzną poprawioną w stosunku do wersji na konsolę PlayStation.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do V-Rally: Multiplayer Championship Edition

Wymagania wiekowe V-Rally Edition 99

odpowiednia dla każdego wieku