Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Earthworm Jim - seria gier

Earthworm Jim HD
Earthworm Jim HD

Akcji 9 czerwca 2010

Niezwykła gra akcji, w której przemierzamy wyjątkowo zaprojektowany świat wcielając się w postać zwariowanej dżdżownicy o imieniu Jim.

X360PS3Wii

Dżdżownica Jim
Dżdżownica Jim

Zręcznościowe 24 stycznia 2000

Kolejne przygody Jima dżdżownicy, który tym razem trafia do szpitala po uderzeniu przez spadającą krowę. Trzeba pomóc Jimowi odzyskać zdrowie wędrując we wnętrzu jego własnego umysłu.

PC

Earthworm Jim 2
Earthworm Jim 2

Zręcznościowe 30 kwietnia 1996

Kontynuacja przebojowej platformówki 2D autorstwa studia deweloperskiego Shiny Entertainment. Dżdżownica Jim w swym kosmicznym kombinezonie ponownie rusza na ratunek księżniczce "Jak Jej Na Imię". Tym razem w zmaganiach z licznymi przeciwnikami bohaterowi towarzyszy przyklejony do niego glutowaty przyjaciel – Snot.

PCGBA

Earthworm Jim
Earthworm Jim

Zręcznościowe 30 listopada 1995

Tryskająca absurdalnym humorem, sidescrollowana platformówka 2D, stworzona przez studio deweloperskie Shiny Entertainment. Tytułowy bohater to odziana w kosmiczny kombinezon dżdżownica, która próbuje uratować księżniczkę „Jak jej na imię” przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Rozgrywka utrzymana jest w stylu klasycznych zręcznościówek typu run & gun.

PCPSPNDSGBA