Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Onimusha: Warlords (2001)

Remaster Onimusha: Warlords zadebiutuje w styczniu przyszłego roku
Remaster Onimusha: Warlords zadebiutuje w styczniu przyszłego roku

wiadomość28 sierpnia 2018

Capcom zapowiedział premierę zremasterowanej wersji pierwszej odsłony serii Onimusha, która pierwotnie zadebiutowała w sklepach w 2001 roku. Tytuł pojawi się w styczniu przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kolejna odsłona Onimushy w produkcji?
Kolejna odsłona Onimushy w produkcji?

wiadomość1 lipca 2009

To już trzy lata, odkąd Capcom wydał na świat grę Dawn of Dreams, ostatnią jak na razie odsłonę cyklu Onimusha. Od 2006 roku cykl japońskich gier akcji z domieszką RPG nie doczekał się nowych części, jednak wkrótce sytuacja ta może się zmienić. Wszystko za sprawą tajemniczej witryny, którą wydawca serii uruchomił niedawno, by zainteresować fanów swym kolejnym projektem.

Capcom podaje terminy premier filmów Onimusha i Clock Tower

wiadomość13 czerwca 2008

Już od kilku lat nie możemy doczekać się momentu, kiedy survival horror Clock Tower oraz seria Onimusha trafią na srebrny ekran. Najwyraźniej aby coś się w tej sprawie wyjaśniło, trzeba było czekać aż na 25 rocznicę istnienia firmy Capcom, wydawcy obu tytułów. W ramach obchodów swoich urodzin przedsiębiorstwo ujawniło przybliżone daty kinowych debiutów zapowiedzianych niegdyś obrazów.

PS2
XBOX
PC
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz