Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: The Simpsons: Road Rage

Xbox 360 w edycji limitowanej dla entuzjastów Simpsonów
Xbox 360 w edycji limitowanej dla entuzjastów Simpsonów

wiadomość11 maja 2007

Do pierwszej prezentacji nowej gry firmy Electronic Arts, opowiadającej o przygodach kreskówkowej rodziny Simpsonów, została użyta konsola Xbox 360. Na tym nie koniec związku tej platformy ze stajni Microsoft z Homerem i spółką, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się o specjalnej wersji "trzystasześćdziesiątki", nawiązującej do pełnometrażowego filmu pt. The Simpsons.

Simpsonowie po raz dwudziesty drugi w grze!
Simpsonowie po raz dwudziesty drugi w grze!

wiadomość9 maja 2007

Wiadomo już oficjalnie – tajemnicze odliczanie, o którym pisaliśmy przedwczoraj, dotyczy nowej gry spod znaku The Simpsons ze stajni Electronic Arts. Będzie to dwudziesty drugi (stąd właśnie rzymska liczba XXII, wymieniona w naszym poprzednim newsie) elektroniczno-rozrywkowy produkt, związany z popularną kreskówkową rodziną Simpsonów.

Nowa gra z Simpsonami w rolach głównych zostanie ujawniona już za dwa dni?
Nowa gra z Simpsonami w rolach głównych zostanie ujawniona już za dwa dni?

wiadomość7 maja 2007

Pełnometrażowy film animowany, powstający na kanwie telewizyjnego serialu pt. The Simpsons (Simpsonowie), zadebiutować ma w Stanach Zjednoczonych dokładnie 27 lipca 2007. Z kolei za dwa dni dobiegnie końca tajemnicze internetowe odliczanie wsteczne, prowadzone właśnie przez korporację Electronic Arts i wydające się mieć związek z kinowymi przygodami ferajny Homera Simpsona.

PS2
GCN
XBOX
GBA
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.06.2008 20:34
Cziczaki
👎
Cziczaki
155
Renifer

To powinno być na PC.

30.05.2011 19:51
odpowiedz
zanonimizowany775544
13
Generał

Fajna ona była pamiętam ją świetnie się w to grało 5/10

20.02.2016 13:24
arkadius2
odpowiedz
arkadius2
135
Dark Crusader
5.0

Gra wzorowana na serii gier Crazy Taxi, niestety w przeciwieństwie do CT rozgrywka w Simpsonach szybko staje się nużąca a ciułanie kasy do upragnionego celu 1 mln $ to prawdziwa katorga.
Na plusik owego tytułu można zaliczyć sporą liczbę postaci z serialu wraz z ich pojazdami do odblokowania, zwiedzenie kulowego Springfield i okolic, oraz przynajmniej przez pierwsze kilka godzin gry, ciekawe rozmówki między podwożonymi postaciami a kierowcą.
Mówiąc krótko - kolejna pozycja dla fanów Homera, w innym przypadku od oceny należy odjąć 1.5 pkt.