Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Roller Champions
Roller Champions
Roller Champions Game Box

Najciekawsze materiały do: Roller Champions

Ubisoft może skasować kolejną grę, i to ledwie kilka miesięcy po debiucie [Aktualizacja]
Ubisoft może skasować kolejną grę, i to ledwie kilka miesięcy po debiucie [Aktualizacja]

wiadomość25 lipca 2022

Serwery darmowego Roller Champions mają zostać niedługo wyłączone. Ta gra sportowa od Ubisoftu dopiero co miała swoją premierę.

Data premiery darmowego Roller Champions od Ubisoftu
Data premiery darmowego Roller Champions od Ubisoftu

wiadomość18 maja 2022

Ubisoft udostępnił nowy trailer gry free-to-play Roller Champions. Jednocześnie poznaliśmy datę premiery produkcji – jest ona bardzo bliska.

Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo
Ubisoft zapowiada Roller Champions i udostępnia demo

wiadomość10 czerwca 2019

Roller Champions to nowa gra sportowa od Ubisoftu, która zmierza na komputery osobiste. Tytuł można sprawdzić już dzisiaj, bowiem wydawca udostępnił jego wersję demonstracyjną.

PC
PS4
XONE
Switch
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2019 11:12
😁
Dibong
2
Junior
8.0

Tytuł ma potencjał ja osobiście grałem w e3 demo i świetnie się bawiłem widać co prawda że to dopiero początkowa ale i bardzo dobrze grywalna wersja . Ja osobiście nie przepadam za grami sportowymi typu fifa czy nfl ale Roller Champions to zupełnie coś innego. Widać parę inspiracji rocket league ale nie jest to klon . Cała rozgrywka jest dosyć ciekawa mamy 2 drużyny po 3 graczy którzy jeżdżą na rolkach i próbują przejąć piłkę ale przejęcie piłki to nie wszystko trzeba jeszcze zrobić pełne okrążenie i dopiero w tedy możemy strzelać do bramki na ścianie podczas okrążenie drużyna może sobie podawać i okrążenie nie resetuje się ale druga drużna ma za zadanie wytrącić im piłkę popychając nich albo wjeżdżając w nich i okrążenie się resetuje. Mecze trwają po 8 minut a i warto dodać że przy jednym okrążeniu i strzeleniu jest 1 punkt przy dwóch okrążeniach 3 punkty i przy 3 pięć punktów. Rozgrywka choć słabo brzmi na papierze jest bardzo przyjemna i grywalna.Jest dużo funkcji które nadejdą w kolejnych wersjach gry według obietnic (między innymi costumizacja postaci ) Gra raczej nigdy nie będzie ultra popularna ale pewnie znajdzie sporu fanów jeśli ubi nie nasra tam mikrofonizacjami pay2win. Dla mnie gra jeśli miała by kosztować to 70 zł na premierę było by uczciwą sumą jak dla mnie (może być też wariant free2play ale nie jest to w jakkolwiek potwierdzone) Mi się gierka bardzo spodobała polecam gorąco sprawdzić demo E3 na Uplayu ;D

14.06.2019 23:44
1
odpowiedz
zanonimizowany947165
46
Generał

Dibong nie mogę ci odpowiedzieć ale jest potwierdzone że gra będzie F2P

19.02.2021 12:43
😁
odpowiedz
nieznajomy21
1
Junior

Gra mi się podoba. Ma ona spory potencjał. Jako uczestnik zamkniętej bety oceniam ją na 8/10. Chciałbym by ta gra nie stała się p2win.