Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: CSI: Mordercze Zamiary

CSI: Mordercze Zamiary - ENG
CSI: Mordercze Zamiary - ENG

demo gryrozmiar pliku: 346,3 MB

CSI: Mordercze Zamiary to kolejna odsłona serii kryminalnych gier przygodowych, opartych na bazie popularnego serialu o amerykańskich detektywach. Za realizacją projektu stoją programiści z grupy Telltale Games, którzy w przeszłości opracowali m.in....

CSI: Mordercze Zamiary - poradnik do gry
CSI: Mordercze Zamiary - poradnik do gry

poradnik do gry3 lutego 2010

Niniejszy poradnik zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich pięciu spraw śledczych (odcinków) gry CSI: Mordercze zamiary. Główna część poradnika została uzupełniona o garść porad, oraz o zestawienie achievementów wersji na konsolę Xbox 360.

Dwie nowe gry na podstawie serialu CSI zapowiedziane
Dwie nowe gry na podstawie serialu CSI zapowiedziane

wiadomość13 sierpnia 2010

Firma Ubisoft pracuje nad dwoma nowymi grami na podstawie popularnego serialu CSI, który jest emitowany od wielu lat prawie na całym świecie i doczekał się już nawet pobocznych serii. Pierwsza z nowych produkcji - CSI: Fatal Conspiracy – trafi na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii w październiku tego roku. Jej producentem jest uznane studio Telltale Games.

Promocja na gry Ubisoftu na Direct2Drive
Promocja na gry Ubisoftu na Direct2Drive

wiadomość18 lutego 2010

Direct2Drive nadal świętuje wprowadzenie serwisu na rynki europejskie. W związku z tym sklep proponuje nam 50% obniżkę na wybrane produkty Ubisoftu. W ofercie znajdziemy między innymi Avatar: The Game.

Pecetowe demo CSI: Deadly Intent dostępne do pobrania
Pecetowe demo CSI: Deadly Intent dostępne do pobrania

wiadomość3 stycznia 2010

Mawia się, że lepiej późno niż wcale. Czy powiedzenie to sprawdzi się także w przypadku demonstracyjnej wersji gry opartej na znanym serialu, którą wypróbować mogli posiadacze Xboksów 360 niemal dwa miesiące temu? Przekonajcie się sami.

NDS
PC
Wii
X360
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.02.2010 17:58
zanonimizowany632656
3
Legionista

co taka ocena słaba :(