Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Pandora's Tower

Wieści z targów gamescom (The Last Guardian, CryENGINE 3, Black Knight Sword) 18/08/11

wiadomość18 sierpnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym CryENGINE SDK, nowej grze twórców Shadows of the Damned, europejskich debiutach japońskich RPG na Wii, a także dewelopingu The Last Guardian. Zapraszamy do lektury.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.06.2012 16:48
Hayane
4
Junior

Zapowiada się świetnie. Pograłem dzisiaj jakieś 3 godziny i muszę przyznać, że to kolejna obowiązkowa pozycja zaraz po Xenoblade Chronicles i The Last Story dla fanów jRPG. Jedyne co mnie na chwilę obecna irytuje to angielski dubbing... Powinni zostawić możliwość wyboru między wersją ang a ang napisy i japońskie głosy.

02.01.2016 15:07
👍
odpowiedz
zanonimizowany508803
74
Konsul
10

Dla mnie jedna z najlepszych gier na Wii.
Świetny arcadowy jrpg ze świetną fabułą oraz systemem walki. Oprawa graficzna jak na Wii wykonana bardzo starannie i prezentuje się bardzo dobrze. Sterowanie Wiilot + Nunchuck wygodne i intuicyjne.
Wielka szkoda, że w wersji europejskiej zabrakło wyboru voice acting ale amerykański dubbing daje radę.
Polecam zapoznać się z tym tytułem

01.04.2019 14:52
Nay3k
odpowiedz
Nay3k
12
Legionista
10

Właśnie ukończyłem Wieże Pandory, jeszcze mam gęsią skórkę po finale. Najlepsza gra na Wii, bardzo ciekawe walki z bossami, ciekawa relacja z Elena, trudne zagadki w kolejnych wieżach, dobry system walki, ciekawy świat i postacie. Dla tej gry warto ogarnąć sobie jakąś konsole Wii. Sterowanie ruchowe wykorzystane ale nie na tyle żeby męczyło. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, najlepsza gra na Wii. PEREŁKA