Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Onechanbara: Bikini Zombie Slayers (Wii)
OkładkaOnechanbara: Bikini Zombie Slayers (Wii)

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers Wii

Brutalna gra akcji, w której przejmujemy kontrolę nad skąpo odzianymi wojowniczkami. Ruszamy do walki z hordami nieumarłych, korzystając z bogatego arsenału broni białej.

Akcji | TPP | hack'and'slash | zombie | na 2 osoby | kooperacja | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers Premiera Wii

7lutego2008

producent: Tamsoft wydawca: D3 Publisher

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Onechanbara: Bikini Zombie Slayers

MadWorld

Pandora's Tower

No More Heroes

Onechanbara: Bikini Zombie Slayers to brutalna gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad tytułowymi skąpo odzianymi wojowniczkami. Zabawa polega na likwidacji hord nieumarłych.

Fabuła przedstawia postaci dwóch sióstr (Aya i Saki), które chcą powstrzymać siły zła i odszukać sprawców przywrócenia zmarłych do życia. Ponadto Aya dociera do interesujących informacji na temat swoich przodków (rodzina Imichi). W trakcie właściwej rozgrywki fabuła schodzi zdecydowanie na dalszy plan, ustępując miejsca niczym nieskrępowanemu szlachtowaniu wrogów.

Bikini Zombie Slayers cechuje się zbliżonym przebiegiem rozgrywki do produktów z serii Devil May Cry. Rola gracza polega więc na dokonywaniu masowej eksterminacji przeciwników, głównie z wykorzystaniem broni białej. Obie siostry przez cały czas widoczne są na ekranie. W trybie single player kontrolę nad drugą postacią przejmuje Sztuczna Inteligencja. Zdecydowanie ciekawiej wypada jednak kooperacja, gdzie gracze wspólnymi siłami dążą do pokonania sił zła.

Każda z sióstr posiada specyficzny dla siebie wachlarz uderzeń oraz rzutów, a także używa nieco innych rodzajów broni. Walki z potworami urozmaicone są na kilka różnych sposobów, między innymi poprzez widoczny na ekranie pasek furii. Jest on ładowany w miarę gdy dana wojowniczka ochlapywana jest krwią. Pełne naładowania paska powoduje, że jedna z sióstr wpada w stan szału, dzięki czemu przez kilka sekund staje się niewrażliwa na ataki przeciwników, sama zadając im poważniejsze obrażenia.

Bikini Zombie Slayers ma do zaoferowania kilka różnych trybów zabawy. Oprócz fabularnego Story Mode są to między innymi Free Play Mode, w którym można skupić się wyłącznie na eliminacji potworów oraz Survival Mode, zakładający utrzymanie wojowniczek przy życiu przez jak najdłuższy czas.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Onechanbara: Bikini Zombie Slayers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.