Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Yager Development

Firma producent wydawca


Yager Development: wyprodukowane gry

Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line

The Cycle

The Cycle

Dreadnought

Dreadnought

Yager

Yager

Wydawcy gier Yager Development

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Yager Development:


2K Games

Grey Box

THQ Inc.

Wydane gry

The Cycle2019

Wiadomości dotyczące Yager Development


Dead Island 2 - wyciekła wczesna wersja gry

Adrian Werner, 6 czerwca 2020, 09:45

Do sieci wyciekła wczesna wersja Dead Island 2. Dzięki temu możemy obejrzeć gameplay i screeny pokazujące, jak projekt prezentował się w 2015 roku.

Chiński Tencent inwestuje w twórców Spec Ops: The Line - studio Yager

Bebop, 10 lutego 2020, 17:29

Chiński gigant Tencent zdecydował się zainwestować w studio Yager. Zamierza jednak tylko wzmocnić firmę odpowiedzialną m.in. za Spec Ops: The Line oraz The Cycle. Nie będzie wpływać na politykę niemieckiego dewelopera i wydawcy.

Ruszył darmowy wczesny dostęp The Cycle - gry twórców Spec Ops: The Line

Adrian Werner, 20 sierpnia 2019, 09:03

Ruszył darmowy wczesny dostęp The Cycle, czyli nastawionej na multiplayer strzelanki od autorów Spec Ops: The Line.

The Cycle to nowa gra twórców Spec Ops: The Line

Ender, 20 lipca 2018, 18:57

Producenci Spec Ops: The Line z niemieckiego studia YAGER zapowiedzieli nową grę, którą jest The Cycle. Tytuł to sieciowa strzelanka FPP, w której dwudziestu graczy rywalizuje lub współpracuje ze sobą, walcząc z dzikimi bestiami oraz zbierając surowce naturalne. Zamknięte testy alfa startują na początku sierpnia.

Spec Ops The Line kolejną darmową grą na PC

Góral, 29 marca 2018, 19:50

W ostatnich tygodniach mogliście się załapać na rozmaite darmowe produkcje, ale jeżeli ciągle Wam mało, to czas na następną promocję. Tym razem w Humble Store rozdawana jest strzelanka Spec Ops: The Line.

„Wolimy zjeść potłuczone szkło, niż zabrać się za sequel” - mówi scenarzysta gry Spec Ops: The Line

godrikus, 4 października 2017, 19:09

Jedna z osób stojących za grą Spec Ops: The Line krótko i treściwie wypowiedziała się na temat szans na kontynuację tej bardzo ciekawej pod względem fabularnym strzelanki w pustynnych klimatach.

Dreadnought – kosmiczna strzelanka wkroczyła w fazę otwartych beta-testów

Vergil, 16 maja 2017, 17:51

Zapowiedziany w 2014 roku Dreadnought, czyli kolejne dzieło doświadczonego zespołu Yager Development, wkroczył w fazę beta-testów. Od dzisiaj gracze mogą sprawdzić w akcji ten symulator bitew międzygwiezdnych krążowników, szykowany do debiutu w modelu free-to-play na komputerach osobistych i PlayStation 4.

Sieciowa gra free-to-play Dreadnought trafi na PlayStation 4

luckie, 3 grudnia 2016, 21:32

Dreadnought ukaże się nie tylko na PC, ale i na PlayStation 4. Użytkownicy konsoli mogą się już zapisywać do zamkniętej bety tej sieciowej gry bitewnej free-to-play o starciach gwiezdnych pancerników.

Niedoszły producent Dead Island 2, Yager Productions, ogłasza bankructwo

luckie, 29 lipca 2015, 18:37

Yager Productions, oddział niemieckiego studia Yager Development do niedawna pracujący nad Dead Island 2, ogłosił niewypłacalność. Rozwiązanie ekipy nie oznacza jednak śmierci całej firmy - członkowie zlikwidowanego zespołu zostaną oddelegowani do innych jej projektów.

Dead Island 2 - nad grą nie pracuje już Yager Development

Góral, 15 lipca 2015, 08:36

Deep Silver, wydawca gry Dead Island 2, poinformował, że studio Yager Development nie pracuje już nad tą wyczekiwaną produkcją. Niestety, nie zdradzono powodów rozstania ani nazwy nowego dewelopera.

Premiera Dead Island 2 przesunięta na 2016 rok

Ender, 30 kwietnia 2015, 19:23

Producenci gry Dead Island 2 zapowiedzieli, że wbrew wcześniejszym planom tytuł nie trafi do sklepów w przeciągu najbliższych miesięcy. Produkcja zadebiutuje dopiero w 2016 roku. Deweloperzy twierdzą, że potrzebują dodatkowego czasu, by zrealizować wszystkie plany oraz sprostać oczekiwaniom graczy.

Dead Island 2 – wersja beta najpierw na PlayStation 4

Ender, 2 grudnia 2014, 18:55

Planowane testy beta Dead Island 2 rozpoczną się w przyszłym roku. W pierwszej kolejności grę sprawdzą posiadacze konsol PlayStation 4, którzy przez 30-dni będą mogli bawić się z tytułem. Następnie beta trafi także do użytkowników Xboksów One oraz komputerów PC.

Dead Island 2 – pierwszy film z fragmentami rozgrywki

Draug, 11 sierpnia 2014, 19:02

Studio Yager Development i firma Deep Silver wypuścili pierwszy film zawierający fragmenty rozgrywki z gry Dead Island 2. Materiałowi wideo o długości nieco ponad minuty towarzyszy również garść screenów.

Spec Ops: The Line – nie będzie drugiej części

Orbech, 22 lipca 2014, 10:54

Studio Yager Development poinformowało w wywiadzie dla niemieckiego serwisu Gamestar, że nie doczekamy się kontynuacji gry Spec Ops: The Line. Głównym powodem tego jest niska sprzedaż tytułu oraz przekonanie twórców, że na rynku nie ma miejsca na ambitniejsze produkcje.

Dreadnought - kosmiczny symulator bitew gwiezdnych krążowników

Adrian Werner, 10 czerwca 2014, 17:03

Znane ze strzelanki Spec Ops: The Line studio Yager Development zapowiedziało zmierzający wyłącznie na pecety kosmiczny symulator Dreadnought, w którym wcielimy się w kapitana potężnego gwiezdnego krążownika.