Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

S2 Games

Firma producent wydawca


Wydawcy gier S2 Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez S2 Games:


iGames

Współpracujący z S2 Games producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez S2 Games


BNA Studios, LLC

Wiadomości dotyczące S2 Games


Heroes of Newerth - koniec rozwoju wielkiego rywala League of Legends

Adrian Werner, 21 lutego 2019, 10:37

Studio S2 Games ogłosiło, że zaprzestaje dalszego rozwoju Heroes of Newerth, czyli jednej z pierwszych komercyjnych gier MOBA.

Savage Resurrection – twórcy Heroes of Newerth wskrzesili swoją debiutancką produkcję

Adrian Werner, 21 sierpnia 2016, 13:55

Znane z gier MOBA Heroes of Newerth i Strife studio S2 Games wypuściło we wczesnym dostępie hybrydę gatunków FPS i RTS zatytułowaną Savage Resurrection. Produkcja na silniku Unreal Engine 4 stanowi remake debiutanckiej produkcji zespołu, czyli wydanego trzynaście lat temu Savage: The Battle for Newerth.

Savage: Resurrection - nadchodzi trzecia odsłona serii Savage

Góral, 29 marca 2016, 15:35

Studio S2 Games ujawniło, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Savage: Resurrection - trzeciej części serii sieciowych gier łączących elementy strategii z akcją w widoku FPP/TPP. Szczegółów nie podano, ale fani doszukali się już kilku informacji.

Zapowiedziano Strife - nową grę MOBA twórców Heroes of Newerth

Adrian Werner, 9 sierpnia 2013, 13:28

Twórcy Heroes of Newerth zapowiedzieli nową grę MOBA zatytułowaną Strife. Ma ona zniwelować podstawowy problem dręczący ten gatunek, czyli toksyczną społeczność graczy.

Wieści ze świata (Forza Horizon, War of the Roses, NiGHTS Into Dreams) 18/12/12

Sarge, 18 grudnia 2012, 15:00

Dziś piszemy m.in. o premierze NiGHTS Into Dreams na PC, pojawieniu się rajdowego dodatku DLC do gry Forza Horizon, nadchodzącej aktualizacji do War of the Roses, a także hakerskim ataku na konta graczy w Heroes of Newerth. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darmowy dostęp do wszystkich postaci w grze Heroes of Newerth

Sarge, 20 lipca 2012, 09:50

Dzisiaj ukaże się łatka 2.6.11 do gry Heroes of Newerth, która da darmowy dostęp do wszystkich 107 postaci występujących w tej produkcji. Dotychczas za część z nich trzeba było zapłacić.

Testujemy Heroes of Newerth na notebooku ASUS K53SV

Adrian Werner, 18 października 2011, 17:59

Sprawdzamy jak radzi sobie na notebooku ASUS K53SV gra MOBA Heroes of Newerth autorstwa zespołu S2 Games.

Testujemy Heroes of Newerth na notebooku ASUS G74SX

Adrian Werner, 18 października 2011, 11:56

Testujemy MOBA studia S2 Games, czyli Heroes of Newerth, na notebooku ASUS G74SX.

DotA i jej spadkobiercy, czyli historia gatunku MOBA

Adrian Werner, 28 września 2011, 11:54

Modyfikacja Defense of the Ancients zapoczątkowała nowy gatunek gier nazywany obecnie MOBA. Do premiery DOTA 2 pozostało raptem kilka miesięcy, więc postanowiliśmy przybliżyć historię oryginalnego moda i jego następców.

Rocznica Heroes of Newerth uczczona darmowym dostępem do gry

Hed, 13 maja 2011, 09:53

Ekipa ze studia S2 Games ogłosiła, że w najbliższych dniach wszyscy chętni mogą pograć za darmo w Heroes of Newerth, czyli udanego klona DotY. Promocja została zorganizowana w ramach obchodów rocznicy gry i może przyczynić się do wzrostu jej popularności. Autorzy wypuścili też aktualizację, która dodała kilka opcji i uczyniła rozgrywkę bardziej przystępną dla nowych graczy.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Dead Space 2, Aliens: Colonial Marines) 14/12/10

Jiker, 14 grudnia 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Osiągnięciach w Dead Space 2, demie Mass Effect 2 w wersji na PS3, aktualizacji 2.0 Heroes of Newerth, a także polskiej wersji językowej Lords of Ultima. Zapraszamy do lektury.

Wielkie zamieszanie wokoło rejestracji nazwy DotA

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 08:58

Kilka dni temu studio Valve Software wystąpiło o zarejestrowanie znaku handlowego DOTA, wywołało to jednak spore kontrowersje. Najnowszy rozdział w całej awanturze dopisali twórcy League of Legends, którzy w odpowiedzi na ruch twórców serii Half-Life sami wystąpili o rejestrację nazwy Defense of the Ancients.

Darmowy tydzień z grą Heroes of Newerth

Hed, 3 sierpnia 2010, 10:45

Twórcy gry Heroes of Newerth ogłosili, że w tym tygodniu będzie można wypróbować ją za darmo. Przez najbliższych kilka dni wszyscy chętni mogą więc sprawdzić jak prezentuje się jeden z niedawnych klonów DotY (Defense of the Ancients, mod do WarCrafta III), który na co dzień kosztuje niecałe 30 dolarów (nieco ponad 100 polskich złotych).

Wieści ze świata (Medal of Honor, Transformers: War for Cybertron, Aliens vs Predator) 1/07/10

Jiker, 1 lipca 2010, 11:13

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych mapach do Aliens vs Predator, starcie bety Heroes in the Sky, darmowym weekendzie z Heroes of Newerth, a także opóźnieniu testów wczesnej wersji strzelaniny Medal of Honor w wersji na X360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Heroes of Newerth, WoW: Cataclysm, Iron Man 2) 13/05/10

Jiker, 13 maja 2010, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o ukończeniu prac nad Castle Crashers na PS3, premierze Heroes of Newerth, dacie premiery drugiego rozdziału Sam & Max: Season 3, a także wersji demonstracyjnej Iron Man 2. Zapraszamy do lektury.