Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Kairosoft


Pocket League Story 2 - menadżer piłkarski w mobilnej perełce

Góral, 9 maja 2016, 10:48

W kolejnej mobilnej perełce tygodnia prezentujemy menadżer piłkarski Pocket League Story 2. Aplikacja kilka lat temu ukazała się na Androidzie, a ostatnio w końcu trafiła do App Store.

Anime Studio Story - w nowej perełce rozkręcamy studio anime

Góral, 1 lutego 2016, 13:15

W dzisiejszej mobilnej perełce prezentujemy grę Anime Studio Story, którą do tej pory cieszyli się użytkownicy Androida, a od kilku dni bawią się nią także posiadacze sprzętu firmy Apple.

Dungeon Village - gra o zarządzaniu wioską w świecie RPG (strategiczne klasyki #8)

Adrian Werner, 23 sierpnia 2015, 17:39

Kolejną klasyczną mobilną produkcją, o której chcemy Wam opowiedzieć, jest Dungeon Village, czyli strategia ekonomiczna o zarządzaniu wioską odwiedzaną przez typowych bohaterów gier RPG.

W co zagrać na Androidzie, czekając na Fallout Shelter

Adrian Werner, 23 czerwca 2015, 11:45

Do premiery Fallout Shelter w wersji na Androida pozostały jeszcze długie miesiące. Przygotowaliśmy krótki przegląd gier z usługi Google Play, które powinny umilić oczekiwanie na debiut tej konwersji.

Biz Builder Delux – strategia studia Kairosoft trafiła na kolejne urządzenia

Adrian Werner, 31 maja 2015, 14:01

Najnowszą strategią na iOS autorstwa specjalizującego się w tym gatunku studia Kairosoft stała się urocza gra zatytułowana Biz Builder Delux. Wcześniej produkcja zadebiutowała na Androidzie.

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, czyli najlepsze mobilne piłkarskie menadżery

Adrian Werner, 17 kwietnia 2015, 13:41

Przed Wami czwarta odsłona naszego nowego cyklu krótkich artykułów, w których rekomendujemy godne polecenia produkcje mobilne. Tym razem omawiamy najlepsze piłkarskie menadżery.

Biz Builder Delux – rozkręć własny, mały biznes w nowym simie studia Kairosoft

Jiker, 30 grudnia 2014, 17:26

Japończycy z Kairosoft wprowadzili do sprzedaży na platformie Google Play kolejnego sima. Biz Builder Delux pozwala rozkręcić własny, mały biznes, a w przyszłości zostać najlepszych przedsiębiorcą w mieście. Grę można kupić za kwotę około 15 złotych.

Android w natarciu - przegląd najlepszych gier czerwca na mobilny system firmy Google

Adrian Werner, 29 lipca 2013, 06:56

W kolejnym przeglądzie najlepszych produkcji na Androida omawiamy RPG-i Might & Magic: Clash of Heroes i 9th Dawn, przygodówkę The Silent Age, strzelankę Bounty Hunter: Black Dawn, karciankę Magic 2014, strategię Pocket League Story 2 oraz zręcznościówki Hero of Many I Batman Arkham City Lockdown.

Ninja Village debiutuje w Google Play. Kolejny hit od studia Kairosoft?

Jiker, 25 marca 2013, 22:04

Kairosoft, japońskie studio deweloperskie, które zasłynęło takimi mobilnymi hitami jak Game Dev Story, Epic Astro Story i Dungeon Village, wprowadziło do oferty Google Play kolejnego potencjalnego bestsellera. W Ninja Village gracz przejmuje kontrolę nad przodującym klanem wojowników ninja w XVI-wiecznej Japonii i rozpoczyna działania mające na celu zjednoczenie poróżnionych rodów oraz podzielonej na dziesiątki prowincji feudalnej potęgi.

Buduj piramidy w The Pyraplex - nowej mobilnej strategii Kairosoft

Adrian Werner, 16 grudnia 2012, 07:38

Studio Kairosoft wypuściło The Pyraplex, czyli strategię, w której zajmujemy się budową piramid.