Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneSwitchANDiOS
Okładka Anime Studio Story (Switch)

Anime Studio Story

Gra strategiczno-ekonomiczna z elementami symulacji, utrzymana w konwencji typowej dla japońskiego studia Kairosoft. Tym razem wcielamy się we właściciela studia anime. Celem zabawy jest rozwój przedsiębiorstwa i rzucenie wyzwania największym tuzom branży.

Strategiczne | ekonomiczne | widok izometryczny | 2D

Okładka Anime Studio Story (Switch)

producent: Kairosoft

wydawca: Kairosoft

data premiery gry:

1lut2015

AND

27sty2016

iOS

16sty2020

Switch

Anime Studio Story to kolejna produkcja stworzona przez studio Kairosoft, znane fanom gier mobilnych z takich tytułów jak Fish Pond Park, Biz Builder Delux czy też Pocket League Story 2. Deweloper ten specjalizuje się w grach strategiczno-ekonomicznych i nie inaczej jest w tym przypadku.

Fabuła

W Anime Studio Story wcielamy się we właściciela nowopowstałego studia anime, które musimy rozwinąć do tego stopnia, by mogło konkurować z największymi tuzami na rynku. Do tego celu jednak daleka droga.

Mechanika

Rozgrywka w Anime Studio Story przypomina Game Dev Tycoon i polega po prostu na zarządzaniu naszą firmą. W związku z tym musimy wyposażyć studio w odpowiednie pomieszczenia (np. pokój w którym organizowane będą sesje motion capture) i sprzęt. Oczywiście na nasze możliwości wpływają posiadane fundusze, które zdobywamy wykonując zlecenia. Te z kolei idą w parze z popularnością i marką studia, na którą wpływ mają nie tylko wyprodukowane anime, ale także stworzone przez nas postacie, które z czasem stają się rozpoznawalnymi gwiazdami. Nie bez znaczenia są także pozostali członkowie ekipy (scenarzysta, dźwiękowiec itd.), których zatrudniamy do pracy nad kolejnymi projektami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 8

Gry podobne do Anime Studio Story

Wymagania wiekowe Anime Studio Story

odpowiednia dla każdego wieku

Anime Studio Story - w nowej perełce rozkręcamy studio anime
Anime Studio Story - w nowej perełce rozkręcamy studio anime

wiadomość1 lutego 2016

W dzisiejszej mobilnej perełce prezentujemy grę Anime Studio Story, którą do tej pory cieszyli się użytkownicy Androida, a od kilku dni bawią się nią także posiadacze sprzętu firmy Apple.

AND
iOS
Switch