Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Software 2000

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Software 2000:


Deep Silver / Koch Media

MicroProse

Wydane gry

Swing1997

Wiadomości dotyczące Software 2000


Nowy Komputer ŚWIAT GRY EXTRA już w sprzedaży

Solnica, 20 lipca 2004, 14:01

W dniu dzisiejszym do kiosków trafił najnowszy numer pisma Komputer ŚWIAT GRY EXTRA, tym razem w całości poświęcony grom ekonomicznym. Na dołączonych doń płytkach CD znalazły się między innymi pełne, polskie wersje gier Capitalism II, Airline Tycoon Evolution i Pizza Syndicate.

Kolejny numer GameStara od dzisiaj w kioskach

Solnica, 14 maja 2003, 10:17

W kioskach i punktach z prasą na terenie naszego kraju pojawił się dzisiaj nowy, trzeci numer magazynu GameStar. Bez wątpienia, jego główną atrakcją jest mega zapowiedź Half - Life 2, wszystko o fabule, silniku graficznym i nowatorskich rozwiązaniach a także ilustracje i screeny z nieukończonych poziomów gry.

Pepperoni raz proszę - poradnik do Pizza Connection 2

Solnica, 28 marca 2001, 15:47

Zamieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik, tym razem dotyczący wydanej w ostatnim czasie przez CD Projekt gry Pizza Connection 2. Jego autor zamieścił w nim szereg cennych uwag które pomogą Wam w przeistoczeniu się z początkującego menadżera w największego potentata na rynku pizzeri.

Częstujcie się ..... recenzją "Pizza Connection 2"

Fajek, 22 marca 2001, 13:14

Dziś publikujemy „apetyczną” recenzję do gry „Pizza Connection 2” – połączenia ekonomii, strategicznego myślenia i mnóstwa smakowitego, włoskiego przysmaku.

Pizza Connection 2 trafia dzisiaj na półki

Sznur, 21 marca 2001, 13:32

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt wydała na polskim rynku grę strategiczno–ekonomiczna Pizza Connection 2, sequel bardzo popularnego tytułu Pizza Syndicate. Podobnie jak w poprzedniej części zostajemy właścicielem niewielkiego baru szybkiej obsługi specjalizującego się w serwowaniu pizzy.

Najbliższe premiery w CD Projekt

Michał Bobrowski, 8 marca 2001, 09:33

CD Projekt uaktualnił właśnie swój Plan Wydawniczy. Patrząc na listę najbliższych premier obawiam się, że już wkrótce nasze portfele mogą być nieco lżejsze...

„Pizzowa” strona...

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 08:57

Miło nam poinformować, że powstała kolejna polska oficjalna strona gry. Tym razem CD Projekt „na tapetę” wziął Pizza Connection 2.

Zapowiedź Pizza Connection 2

Łosiu, 5 lutego 2001, 10:20

Od chwili wydania przez firmę Bullfrog nowatorskiej jak na swoje czasy gry Pizza Tycoon, która przenosiła nas w świat nie kończących się zmagań rekinów branży pizzowej, powstało wiele konkurencyjnych produkcji mających przyćmić jej blask. Z grona ich wszystkich wyłoniła się jedna, zasługująca na największe uznanie – Pizza Connection.