Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Swordfish Studios

Firma producent


Wydawcy gier Swordfish Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Swordfish Studios:


Ubisoft

Acclaim Entertainment

THQ Inc.

Sierra

Wiadomości dotyczące Swordfish Studios


Fatalna sprzedaż ostatniej gry z 50 Centem w roli głównej

Jiker, 11 maja 2009, 08:59

Wydane pod koniec lutego 50 Cent: Blood on the Sand miało wielkie szanse na odniesienie sukcesu. Bardzo pozytywne recenzje światowych krytyków oraz spory, przedpremierowy szum medialny wydawały się idealnie promować nową produkcję z popularnym raperem w tytułowej roli. Z danych, do których dotarła redakcja serwisu Kotaku wynika jednak, że z jakichś względów tak się nie stało.

Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)

Vercetti, 2 marca 2009, 13:24

Kolejny udany tydzień za nami. W ciągu minionych siedmiu dni do polskich sklepów trafiło czternaście premierowych gier – w tym te najbardziej oczekiwane. Na sklepowych półkach zameldowało się m.in. A Vampyre Story, Silent Hill: Homecoming, Halo Wars oraz Killzone 2. Powodów do narzekania nie mają więc ani posiadacze pecetów, ani konsol.

Monumental przejmuje połowę załogi twórców 50 Cent: Blood on the Sand

Elrond, 13 listopada 2008, 13:05

Firma Monumental Games, powstała na zgliszczach Climax Studios, pracująca obecnie nad Football Superstars, piłką nożną w konwencji MMO, poinformowała o wykupieniu połowy Swordfish Studios z rąk Activision Blizzard.

THQ oficjalnie potwierdza wydanie 50 Cent Blood on the Sand

Animol, 24 października 2008, 10:42

Jak można się było tego spodziewać, THQ potwierdziło wydanie 50 Cent: Blood on the Sand. Wcześniejsze wiadomości pochodziły z różnych organizacji zajmujących się klasyfikowaniem gier (OFLC, BBFC), teraz mamy do czynienia z informacją oficjalną.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 października 2008)

Jiker, 17 października 2008, 11:23

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: GTA: San Andreas trafi do Xbox Originals, Zeno Clash opóźnione, aktualizacja PlayStation Store, kontynuacja Overlorda ponownie z Rhianną Pratchett. Zapraszamy do lektury.

50 Cent Blood on the Sand ma nowego wydawcę

Jiker, 12 października 2008, 18:02

Pod koniec zeszłego miesiąca dzięki informatorom serwisu Gameindustry.biz dowiedzieliśmy się, że produkcja o tytule 50 Cent: Blood on the Sand zostanie wydana. Stanie się tak po tym jak pierwotny wydawca, koncern Activision Blizzard zdecydował się na porzucenie tego i kilku innych tytułów (oprócz 50 Centa były to m.in. Brutal Legend studia Double Fine oraz Ghostbusters: The Video Game). Od wczoraj wiemy, że nowym wydawcą Blood on the Sand będzie najprawdopodobniej THQ.

50 Cent jednak powróci

Hed, 22 września 2008, 12:01

Rozmaite plotki głosiły, że druga produkcja wykorzystująca wizerunek znanego rapera 50 Centa jest zagrożona, jednak dziś wątpliwości zostały rozwiane – tytuł na pewno się ukaże a prace nad nim są już w zaawansowanym stadium. Pozostaje jedynie przyklasnąć, krzycząc oczywiście „hip-hop non stop” i mając nadzieję, że gra okaże się bardziej udana od pierwowzoru.

Będzie kolejna gra z 50 Centem

Kuba, 25 marca 2008, 15:06

Po sporym sukcesie 50 Cent: Bulletproof, pierwszej części gry promowanej „nazwiskiem” znanego rapera już wkrótce możemy spodziewać się sequela. A w każdym razie tak uważa amerykański magazyn EGM.

Reklamy Cold Winter zbyt brutalne dla Brytyjczyków

Krystian Smoszna, 18 sierpnia 2005, 15:58

Po łapach od brytyjskiej agencji kontrolującej treść reklam (Advertising Standards Agency) dostał koncern Vivendi Universal za Cold Winter. Poszło o serię listów elektronicznych, w których można było zobaczyć głównego bohatera gry – Andrew Sterlinga – torturowanego w chińskim więzieniu.

Europejski oddział Hip Interactive opublikuje zapowiedziane gry zgodnie z planem

Krystian Smoszna, 13 lipca 2005, 08:42

Hip Interactive żyje i ma się dobrze, ale rzecz dotyczy tylko i wyłącznie europejskiego oddziału koncernu – taką oto wiadomość opublikowano wczoraj na wieść o bankructwie amerykańskiego oddziału firmy.

Hip Interactive bankrutem!

Krystian Smoszna, 12 lipca 2005, 07:46

Do ostatniej chwili przedstawiciele koncernu Hip Interactive starali się utrzymać w tajemnicy informacje o fatalnej kondycji finansowej. Teraz nie ma już czego ukrywać. Mimo olbrzymich wysiłków, włodarzom firmy nie udało się znaleźć sposobu na pokrycie ciągle rosnących długów, dlatego też zostali oni zmuszeni do ogłoszenia bankructwa.

Zimna Zima doczeka się sequela?

Elrond, 1 lipca 2005, 15:12

Niezwykle interaktywne środowisko oraz zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników to nie jedyne atuty, którymi może poszczycić się niedawno stworzona przez Swordfish Studios, pierwszoosobowa gra akcji Cold Winter. Wszystko wskazuje na to, iż doczeka się ona kontynuacji - przynajmniej tak sądzą redaktorzy serwisu ComputerAndVideoGames.

Cold Winter w "złocie"

Krystian Smoszna, 13 kwietnia 2005, 09:36

Koncern Vivendi Universal ogłosił w dniu wczorajszym, że FPS o nazwie Cold Winter, osiągnął „złoty” status. Oznacza to, że prace nad strzelaniną stworzoną przez firmę Swordfish Studios zostały zakończone, a gra już wkrótce pojawi się na amerykańskim rynku – dokładnie 10 maja bieżącego roku. Program przeznaczony jest tylko na konsole PlayStation 2.

Specjalna oferta dla kupujących Cold Winter w przedsprzedaży

Elrond, 28 lutego 2005, 09:26

Oddział firmy Vivendi Universal zajmujący się grami wideo poinformował, iż osoby które złożą zamówienia przedsprzedażowe na niecierpliwie oczekiwany FPS, Cold Winter, mogą liczyć na specjalny bonus. Będzie to płyta DVD, zwierająca ekskluzywne materiały, m.in. interaktywny przewodnik oraz nie pokazywany wcześniej film z gry, The Story of Grey Wings.