Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Time Warner Interactive

Firma wydawca


Time Warner Interactive: wydane na świecie gry

3 Czaszki Tolteków (1996)

3 Czaszki Tolteków (1996)

Return Fire

Return Fire

Rise of the Robots

Rise of the Robots

Wiadomości dotyczące Time Warner Interactive


Wiemy więcej o przygodówce pt. Fenimore Fillmore's Revenge
Wiemy więcej o przygodówce pt. Fenimore Fillmore's Revenge

eLKaeR, 30 lipca 2005, 12:12

Na początku maja bieżącego roku powiadomiliśmy Was, że oprawa wizualna kolejnej przygodówki z cyklu, do którego należy Fenimore Fillmore: The Westerner, ma nieco odbiegać od dotychczasowej stricte kreskówkowej konwencji. Istotnie tak będzie, ponieważ hiszpańska firma Revistronic ujawniła właśnie garść świeżych informacji na temat nowej gry wraz z pierwszymi oficjalnymi zrzutami ekranowymi.

Sequel gry 3 Czaszki Tolteków zapowiedziany
Sequel gry 3 Czaszki Tolteków zapowiedziany

Wojak, 6 stycznia 2004, 16:31

3 Skulls of the Toltecs, dość leciwa już gra przygodowa rodem z Hiszpanii, doczeka się kontynuacji. Fenimore Filmore: The Westerner, bo tak się będzie zwać druga część tej zabawnej gry, ponownie pozwoli nam wcielić się w dość nieudolnego kowboja, który tym razem pomoże biednym farmerom w walce ze złym ranczerem Starekiem (Starkiem?). Ów łobuz ciągle zagraża biednym ludziom, a ci nie mogą sobie z nim poradzić, bowiem stoi on na czele dużo lepiej uzbrojonej grupy bandytów i przy ich pomocy ciągle przeszkadza farmerom w pracy. Naszemu bohaterowi nie pozostanie więc nic innego, jak tylko pomóc pokrzywdzonym.