Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Far Cry 6 (PC)

Dodatki do Far Cry 6

Far Cry 6: Zagubienie między światami
Far Cry 6: Zagubienie między światami

dodatek do gry6 grudnia 2022

Far Cry 6: Zagubienie między światami to czwarte duże rozszerzenie do gry Far Cry 6, w którym zawarto elementy roguelike. Trafiamy w nim do świata rozdartego szczelinami, pełnego dziwów i niebezpiecznych przeciwników, m.in. odłamkołaków.

Far Cry 6 - Joseph: Collapse
Far Cry 6 - Joseph: Collapse

dodatek do gry8 lutego 2022

Joseph: Collapse to trzecie duże rozszerzenie z elementami roguelite do pierwszoosobowej strzelanki Far Cry 6. Zgłębiamy w nim umysł antagonisty z 5. części serii i jesteśmy świadkami jego wewnętrznych zmagań.

Far Cry 6 - Pagan: Control
Far Cry 6 - Pagan: Control

dodatek do gry11 stycznia 2022

Pagan: Control to drugi duży dodatek do gry Far Cry 6, pozwalający zagłębić się w umysł tytułowego antagonisty znanego z 4. części serii i poznać jego sekrety. Rozgrywkę urozmaicają elementy roguelite’owe.

Far Cry 6 - Vaas: Insanity
Far Cry 6 - Vaas: Insanity

dodatek do gry16 listopada 2021

Vaas: Insanity do pierwsze duże DLC do Far Cry 6. Dodatek pozwala wcielić się w łotra z trzeciej części cyklu, a rozgrywka została wzbogacona elementami gatunku roguelite.

DLC do Far Cry 6

Pakiet startowy

cena: 99,90 zł

DLC7 października 2021

Rozszerzenie dające dostęp do stroju awanturnika, specjalnej broni (Kawka), wisiorka Przeklęta latarnia, element na lusterko Piratodziób oraz 2300 kredytów Far Cry.