Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Far Cry 2 - Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod) v.4.0 - Mod do gry - Download

Plik Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod) v.4.0 to modyfikacja do gry Far Cry 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku68,8 MB

data aktualizacji1 sierpnia 2020

pobrań47

pobrań (7 dni)19

Pobierz plik za darmo
Far Cry 2 mod Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod) v.4.0

Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod) to modyfikacja do gry Far Cry 2, której autorem jest boggalog.

Opis:

Celem moda jest ogólne ulepszenie i unowocześnienie gry, tak aby lepiej pasowała do współczesnych standardów. Jednak zrobiono to tak, aby zachować styl i klimat podstawowej wersji, bez dużych zmian w rozgrywce. To propozycja dla osób, dla których zmiany wprowadzane przez Far Cry 2.5: New Dunia są zbyt radykalne i pragną jedynie odświeżonej oraz poprawionej wersji „podstawki”.

Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod) ulepsza grafikę. Osiągnięto to na kilka sposobów. Wydłużono dystans, na którym renderowane są obiekty i zwiększono poziom detali oddalonych. Poprawiono oświetlenie, w tym zwłaszcza cienie, podrasowano efekty uszkodzeń na obiektach oraz zaimplementowano specjalnie skonfigurowana wersję paczki Reshade.

Pozwolono na ciche zabójstwa maczetą, ulepszono sztuczną inteligencję wrogów, zwiększono ich różnorodność oraz wprowadzono wojny między wrogami z różnych frakcji. Poprawiono także większość błędów technicznych oraz ulepszono zbalansowanie uzbrojenia.

Ogólnie zwiększono skuteczność składankowego podejścia oraz kondycję bohatera (nie męczy się już tak szybko), jak również zmniejszono wagę aut, dzięki czemu mają wyższą manewrowość.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „Far Cry 2 - Vanilla+ (Tom's Mod) v4.0 ” (numerek może się różnić, zależnie od wersji) do folderu z grą, wyrażając zgodę na podmianę plików.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl