Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Far Cry 2 - Far Cry 2 New Dunia v.1.9.9 Complete - Mod do gry - Download

Plik Far Cry 2 New Dunia v.1.9.9 Complete to modyfikacja do gry Far Cry 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku107,1 MB

data aktualizacji17 stycznia 2020

pobrań1213

pobrań (7 dni)60

Pobierz plik za darmo
Far Cry 2 mod Far Cry 2 New Dunia v.1.3.1

Far Cry 2 New Dunia to modyfikacja do gry Far Cry 2, której autorem jest dannyhl2.

Opis:

Mod ma na celu generalne ulepszenie gry oraz jej oprawy graficznej, tak aby całość była bliższa współczesnym standardom. Projekt aktywuje wyższe ustawienia graficzne silnika niż jest to możliwe z menu gry (wszystko musi być ustawione na Ultra High, aby to działało). Ulepszono także jakość tekstur i silnika fizycznego. Działa to zarówno w DirectX 9, jak i 10, ale wersja DX10 na niektórych pecetach ma problemy wizualne, więc jeśli pojawią się one u Was to zmieńcie renderera na DirtectX 9.

Modyfikacja przerabia również uzbrojenie, usuwając błędy faktyczne oraz ulepszając zbalansowanie. Sztuczna inteligencja stała się bardziej skuteczna. Ponadto wraz z postępami w kampanii, jak również wzrostem naszej n niesławy wrogowie stają się coraz lepiej uzbrojeni. Wykorzystują oni również cały arsenał dostępny w grze, zamiast tylko jego część, jak w podstawowej wersji Far Cry 2.

Postać gracza zyskała na mobilności, dzięki czemu potrafi skakać wyżej i wspinać się na bardziej strome powierzchnie. Z drugiej strony bohater jest znacznie bardziej wrażliwy na obrażenia zadawane przez ogień, co jest tym bardziej niebezpieczne, że dzięki modowi wrogowie mogą wreszcie używać miotaczy płomieni.

Zmniejszono również ilość amunicji znajdowanej na ciałach wrogów, co wymusza oszczędniejsze strzelanie i szukanie skrzyń zapasami. Jednocześnie misje dają więcej pieniędzy, a zlecenia poboczne są znacznie bardziej opłacalne.

Instrukcje:

Instalacja jest prosta. Wystarczy zastąpić pliki patch.dat, patch.fat oraz dunia.dll w miejscu zainstalowania gry zmodyfikowanymi wersjami z archiwum.

W archiwum jest tylko jednak wersja dunia.dll. Natomiast w przypadku patch.dat i patch.fat archiwum zawiera odrębne wersje dla DirectX 9 i 10. Więc wybierz tę, która odpowiada twoim ustawieniom w grze. Generalnie mod jest bardziej stabilny na DirectX 9.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl