Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Recenzje gry Far Cry 2

Far Cry 2 - recenzja gry na PC
Far Cry 2 - recenzja gry na PC

recenzja gry5 listopada 2008

Takiej Afryki jeszcze nie widzieliśmy na ekranach monitorów. Far Cry 2 zabiera nas w podróż do samego serca Czarnego Lądu i jednocześnie prowadzi wprost ku jądru ciemności.

Far Cry 2 - recenzja gry
Far Cry 2 - recenzja gry

recenzja gry21 października 2008

Druga część Far Cry to gra, którą powinien kupić każdy fan gatunku FPP. Nie obyło się bez kilku potknięć i denerwujących rozwiązań, ale Far Cry 2 – jako logiczna całość – prezentuje się świetnie.

Zapowiedzi gry Far Cry 2

Far Cry 2 - GC 2008
Far Cry 2 - GC 2008

zapowiedź gry21 sierpnia 2008

Na tegorocznej edycji targów Games Convention, producenci drugiej odsłony cyklu Far Cry pokazali nie tylko właściwą rozgrywkę, ale przede wszystkim zupełnie nowy system tworzenia map.

Far Cry 2 - już graliśmy!
Far Cry 2 - już graliśmy!

zapowiedź gry13 czerwca 2008

Tu nie będzie żadnych bajek dla dzieci o supermutantach. Będzie za to opowieść o człowieku, który nie ma nic do stracenia i ma zabić drugiego człowieka, który gdzieś tam jest. Na 50 kilometrach kwadratowych Afryki. Jak żywej.

Far Cry 2 - przed premierą
Far Cry 2 - przed premierą

zapowiedź gry26 listopada 2007

Tropikalne wyspy, zielone palmy, chłodna bryza wiejąca znad zatoki. Nic z tego. Przenosimy się na Czarny Ląd. Ostra trawa sawanny, palące słońce i grzmiące w wojennym rytmie tam-tamy. Z taką rzeczywistością może zmierzyć się tylko prawdziwy najemnik.