Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Far Cry 2 - Far Cry 2: Insanity+ (Tom's Mod) v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Far Cry 2: Insanity+ (Tom's Mod) v.1.0 to modyfikacja do gry Far Cry 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku69,4 MB

data aktualizacji1 sierpnia 2020

pobrań22

pobrań (7 dni)11

Pobierz plik za darmo
Far Cry 2 mod Far Cry 2: Insanity+ (Tom's Mod) v.1.0

Far Cry 2: Insanity+ (Tom's Mod) to modyfikacja do gry Far Cry 2, której autorem jest boggalog.

Opis:

To alternatywna wersja projektu Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod). O ile celem tamtego było zachowanie ogólnego stylu rozgrywki z pierwowzoru, tak edycję Far Cry 2: Insanity+ (Tom's Mod) zaprojektowano tak aby gracz mógł się wyszaleć. Staje się w praktyce niemalże superbohaterem siejącym chaos i destrukcję po afrykańskich ziemiach.

W tym celu przyśpieszono tempo ruchu o 130%, a sprintu o 200%. Gracz może skakać pięciokrotnie wyżej i wspinać się na niedostępne tereny. Nigdy się nie męczy, a upadki z dużych wysokości nie powodują obrażeń. Zwiększono także prędkości pojazdów i uczyniono sojuszników nieśmiertelnymi.

Aby nie było zbyt łatwo wrogów jest więcej i każdy z nich dysponuje znacznie lepszym uzbrojeniem. Częściej dysponują także wyrzutniami rakiet, a ich samochody zawsze mają zamontowane miotacze ognia.

Poza tymi zmianami mod oferuje także wszystkie ulepszenia z Far Cry 2: Vanilla+ (Tom's Mod). Ulepszono więc grafikę. Wydłużono dystans, na którym renderowane są obiekty i zwiększono poziom detali oddalonych. Poprawiono oświetlenie, w tym zwłaszcza cienie, podrasowano efekty uszkodzeń na obiektach oraz zaimplementowano specjalnie skonfigurowana wersję paczki Reshade.

Pozwolono na ciche zabójstwa maczetą, ulepszono sztuczną inteligencję wrogów, zwiększono ich różnorodność oraz wprowadzono wojny między wrogami z różnych frakcji. Poprawiono także większość błędów technicznych oraz ulepszono zbalansowanie uzbrojenia.

Ogólnie zwiększono skuteczność składankowego podejścia oraz kondycję bohatera (nie męczy się już tak szybko), jak również zmniejszono wagę aut, dzięki czemu mają wyższą manewrowość.

Instrukcje:

Projekt ma modularną formę i można instalować kilka wariantów i części.

Reshade – aby zainstalować ten pakiet skopiuj zawartość folderu „Colorful Reshade” do głównego folderu z gra.

„DLC Machetes” – pliki powodujące zmiany w rejestrze. Po ich uruchomieniu zostaną odblokowane maczety dostępne wcześniej tylko w DLC.

„Main Files” – główne pliki moda. Mają kilka wersji - z gadżetem IED lub pistoletem na flary, z ograniczonym save’ami (Limited saving) i bez ograniczeń (Save Anywhere). Wybierz właściwą wersję dla Ciebie i skopiuj z niej foldery „Data_Win32” oraz „bin” do głównego folderu z grą, wyrażając zgodę na zastąpienie plików.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl