Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Men of War: Oddział Szturmowy 2 - Hunger Wars: The Second U.S Civil War v.1 - Mod do gry - Download

Plik Hunger Wars: The Second U.S Civil War v.1 to modyfikacja do gry Men of War: Oddział Szturmowy 2 z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku5961,2 MB

data aktualizacji8 czerwca 2020

pobrań1127

pobrań (7 dni)29

Pobierz plik za darmo
Men of War: Oddział Szturmowy 2 mod Hunger Wars: The Second U.S Civil War v.1

Hunger Wars: The Second U.S Civil War to modyfikacja do gry Men of War: Assault Squad 2, której autorem jest Tiger And Magpie Development Team.

Opis:

Mod oferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza. Przenosi nas ona w realia fikcyjnej drugiej amerykańskiej wojny domowej toczonej w latach 1898-1903.

Powodem wybuchu konfliktu staje się plaga insektów, która niszczy plony w południowych Stanach. Rząd odmawia pomocy, zajęty wojną z Hiszpanią. Gdy USA przejmują Kubę i Guam, południe składa petycję o udostępnienie tych żyznych terenów pod swoje uprawy i znowu spotyka się z odnową, co doprowadza do drugiej wojny secesyjnej.

Mod podmienia frakcje, jednostki i technologie. Zmienia także rozgrywkę. Na razie Hunger Wars: The Second U.S Civil War oferuje tylko misje dla pojedynczego gracza.

Instrukcje:

Aby zainstalować moda rozpakuj to archiwum do „mods” w folderze z grą (np. D:\SteamLibrary\steamapps\common\Men of War Assault Squad 2\mods). Potem załaduj go w menu.

  • data aktualizacji: 8 czerwca 2020
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 5961,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl