Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Men of War: Oddział Szturmowy 2 - Nobody Except Us v.1.2.2c - Mod do gry - Download

Plik Nobody Except Us v.1.2.2c to modyfikacja do gry Men of War: Oddział Szturmowy 2 z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku3890,2 MB

data aktualizacji14 stycznia 2020

pobrań1666

pobrań (7 dni)20

Pobierz plik za darmo
Men of War: Oddział Szturmowy 2 mod Nobody Except Us v.19012019

Nobody Except Us to modyfikacja do gry Men of War: Assault Squad 2, opracowana przez grupę UPO Team.

Opis:

Mod odtwarza działania militarne w ukraińskim Donbasie w latach 2014-2018. Autorzy wykonali tytaniczną pracę. Projekt oferuje masę nowych jednostek, obiektów otoczenia, map, uzbrojenia i pojazdów. Imiona żołnierzy są fikcyjne, ale same struktury armii i misje w większości bazują na rzeczywistości.

Gra oferuje cztery kampanie dla pojedynczego gracza, bazujące na różnych wydarzeniach konfliktu. W każdej z nich kierujemy siłami ukraińskimi. Dostępny jest także multiplayer, który swobodniej podchodzi do faktów, pozwalający na pokierowanie dodatkowo siłami separatystów, Rosji oraz Stanów Zjednoczonych

Instrukcje:

Mod do działania wymaga modyfikacji Cold War. Musisz wrzucić folder z Cold War i Nobody Except Us do katalogu „mods” w folderze z grą. Potem w menu gry aktywujcie najpierw Cold War, a dopiero po nim Nobody Except Us.

Uwaga: mod wymaga Men of War: Assault Squad 2 w wersji 3.262.0 2, z innymi (zarówno wcześniejszymi, jak i późniejszymi) może nie działać prawidłowo.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl