Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - Heroes of Might And Magic V: ToE - Units and Combat Overhaul v.0.8 - Mod do gry - Download

Plik Heroes of Might And Magic V: ToE - Units and Combat Overhaul v.0.8 to modyfikacja do gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,7 MB

data aktualizacji6 maja 2019

pobrań67

pobrań (7 dni)27

Pobierz plik za darmo
Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy mod Heroes of Might And Magic V: ToE - Units and Combat Overhaul v.0.8

Heroes of Might And Magic V: ToE - Units and Combat Overhaul to modyfikacja do Heroes of Might And Magic V: Tribes of the East, której autorem jest Kierby.

Opis:

Problemem Heroes of Might And Magic V jest duża przewidywalność bitew. Patrząc na siły przystępujące do starcia możemy na 90% określić jak się ono zakończy. Ten mod to zmienia, gruntownie przerabiając balans rozgrywki oraz wiele innych elementów tak, aby potyczki były bardziej dynamiczne i różnorodne.

Dzięki modowi zmniejszona zostaje rola pojedynczych super-jednostek. Kluczowe staje się wykorzystywanie wszystkich sił oraz ich właściwe pozycjonowanie. Dobry taktyk nie jest już bez szans w starciu z potężniejszymą armią.

Przerobiono wszystkie frakcje, tak aby dotychczas bezużyteczne jednostki stały się przydatne. Ponadto podczas kupowania części z nich możemy teraz zdecydować, czy postawić na siłę ofensywną, czy też na wytrzymałość i współpracę z resztą armii.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do „… HOMM V Tribes of The East/data”.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz