Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku901,1 MB

pobrań12511

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji27 września 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Tribes of the East to drugie oficjalne rozszerzenie piątej odsłony cyklu Heroes of Might and Magic, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w maju 2006 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku podstawowej wersji gry i poprzedniego dodatku, produkcję programu wzięło na swoje barki rosyjskie studio Nival Interactive.

Tribes of the East stanowi ostatni epizod w opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony. Decydującą rolę w zakończeniu konfliktu odegrają Orkowie, pozbawiona skrupułów i niezwykle brutalna rasa wojowników, mających na swoich usługach również gobliny, cyklopów i potężne, latające poczwary zwane Pao Kais. Jak widać, twórcy rozszerzenia nawiązali w ten sposób do gry Dark Messiah of Might and Magic, której akcja również rozgrywa się w Ashanie. Związki pomiędzy programami są aż nadto oczywiste, zwłaszcza, że w Tribes of the East występuje wątek Mrocznego Mesjasza, a także pojawiają się bohaterowie znani z produktu firmy Arkane Studios.

Uwaga: Demo zawiera kluczowy epizod z fabuły gry, gdzie kierujemy Gotai młodym lordem plemion Orków i jego armią w czasie inwazji na Imperium Gryfów.

  • data aktualizacji: 27 września 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 901,1 MB