Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku901,1 MB

data aktualizacji27 września 2007

pobrań12065

pobrań (7 dni)12

Pobierz plik za darmo

Tribes of the East to drugie oficjalne rozszerzenie piątej odsłony cyklu Heroes of Might and Magic, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w maju 2006 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku podstawowej wersji gry i poprzedniego dodatku, produkcję programu wzięło na swoje barki rosyjskie studio Nival Interactive.

Tribes of the East stanowi ostatni epizod w opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony. Decydującą rolę w zakończeniu konfliktu odegrają Orkowie, pozbawiona skrupułów i niezwykle brutalna rasa wojowników, mających na swoich usługach również gobliny, cyklopów i potężne, latające poczwary zwane Pao Kais. Jak widać, twórcy rozszerzenia nawiązali w ten sposób do gry Dark Messiah of Might and Magic, której akcja również rozgrywa się w Ashanie. Związki pomiędzy programami są aż nadto oczywiste, zwłaszcza, że w Tribes of the East występuje wątek Mrocznego Mesjasza, a także pojawiają się bohaterowie znani z produktu firmy Arkane Studios.

Uwaga: Demo zawiera kluczowy epizod z fabuły gry, gdzie kierujemy Gotai młodym lordem plemion Orków i jego armią w czasie inwazji na Imperium Gryfów.

  • data aktualizacji: 27 września 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 901,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl