Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 września 2014, 17:23

Kody do gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy (kody) PC

Wstęp

Heroes of Might & Magic V: Dzikie Hordy (Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East) to drugi dodatek do gry Heroes of Might & Magic V, wyprodukowany przez studio Nival, opowiadający przygodę, w której decydującą rolę odegrają orkowie.

Kody do gry

Wejdź do folderu, w którym zainstalowałeś grę, a następnie otwórz katalog o nazwie PROFILES. Zlokalizowany jest tu plik autoexec_a2.cfg. Zrób kopię zapasową, a następnie dokonaj jego edycji przy pomocy dowolnego edytora tekstowego. Dopisz linijkę:

setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

Następnie otwórz plik input_a2.cfg, znajdujący się w katalogu o nazwie playername i dopisz linijkę:

bind show_console '`'

Zapisz plik i uruchom grę. W trakcie zabawy naciśnij klawisz ~ (tylda), aby uaktywnić konsolę i wpisz enable_cheats, a następnie jeden z poniższych kodów:

  • add_exp <wartość> – dodaje aktywnemu bohaterowi punkty doświadczenia;
  • add_gold <wartość> – dodaje pieniędzy;
  • add_all_spells – wybrany bohater uczy się wszystkich zaklęć;
  • clear_money – usuwa pieniądze i surowce z konta gracza;
  • set_hero_luck_morale x y – ustala poziom szczęścia i morale wybranego bohatera (gdzie x to wartość szczęścia, a y to wartość morale)
  • @ClearFog () – wyłącza mgłę wojny;
  • @Win() – wygrana;
  • @Loose() – przegrana.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 września 2014