Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - Might & Magic: Heroes 5.5 v.RC11 - Mod do gry - Download

Plik Might & Magic: Heroes 5.5 v.RC11 to modyfikacja do gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku807,7 MB

data aktualizacji7 czerwca 2019

pobrań6070

pobrań (7 dni)96

Pobierz plik za darmo
Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy mod Might & Magic: Heroes 5.5 v.RC8

Might & Magic: Heroes 5.5 to modyfikacja do gry Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East (działa też z Heroes of Might and Magic V Complete, opracowana przez MMH55 Team.

Opis:

Mod został pomyślany jako nieoficjalny dodatek, zainspirowany podobnym projektem In the Wake of Gods do trzeciej części cyklu. Celem modyfikacji jest więc generalnie ulepszenie i rozbudowanie gry.

Might & Magic: Heroes 5.5 rozbudowuje mapę przygodową o dodatkowe obszary. Zostało to zrealizowane bardzo naturalnie. Lochy i skarbce stały się pełnoprawnymi lokacjami, z dużymi polami bitewnymi, rosnącymi w siłę armiami i nowymi przeszkodami. Wszystko to tworzone jest dynamicznie - skład sił wroga oraz nagrody za ich pokonanie cały czas ulegają zmianie, dzięki czemu zawsze czekają na nas nowe wyzwania. Co wiecej, mechanika ta skaluje się do poziomu gracza, więc pokonanie wroga zawsze jest sporym problemem, niezależnie od tego jak bardzo rozwinęliśmy nasze siły.

Mod wprowadza także zawansowany system RMG (Random Map Generator) losowo generujący nowe mapy i zapewniający je wyzwaniami. Potrafi on stworzyć zarówno udane poziomy dla rozgrywek multiplayer PvP, jak i wykreować gigantyczne mapy XXXL do zabawy solo, z setkami bitew.

Might & Magic: Heroes 5.5 dodaje także 34 nowe artefakty oraz rozbudowuje systemy klas, umiejętności oraz zaklęć, dodając nowe elementy i zmieniając zbalansowanie już istniejących. Do tego ulepszono optymalizację silnika, co obejmuje również przyśpieszenie i ulepszenie sztucznej inteligencji, poprzez umożliwienie mu wykorzystania 64-bitowych procesorów i systemów operacyjnych. Twórcy wprowadzili też sporo tekstur o wyższej rozdzielczości.

Co więcej, mod opracowano tak aby można było skorzystać z tych wszystkich ulepszeń także na oryginalnych niezmodyfikowanych mapach.

Instalacja:

Mod posiada instalator.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz