Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Red Alert 3 - Red Alert: Armor Rush v.3.053 - Mod do gry - Download

Plik Red Alert: Armor Rush v.3.053 to modyfikacja do gry Command & Conquer: Red Alert 3 z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku189,8 MB

data aktualizacji9 września 2019

pobrań950

pobrań (7 dni)17

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Red Alert 3 mod Red Alert: Armor Rush   v.3.0.46

Red Alert: Armor Rush to modyfikacja do gry Command & Conquer: Red Alert 3, opracowana przez zespół AR Mysterious Research Group.

Opis:

To mod, który wpierw zrobił furorę w rodzimym kraju autorów, czyli Chinach, a potem doczekał się tłumaczenia na język angielski.

Red Alert: Armor Rush ma za zadanie mocną rozbudowę gry oraz przerobienie wielu jej elementów. Każda frakcja podzielona została na dwie now, przez co lista stron konfliktu wzrosła do sześciu. Wszystkie one posiadają unikalne cechy oraz dodatkowe jednostki specjalne.

Autorzy ulepszyli także grafikę i rozszerzyli listę ulepszeń jednostek oraz uzbrojenia. Mocno poprawiono również zbalansowanie rozgrywki, tak aby była bardziej realistyczne, dzięki czemu nie zdarzają się już sytuacje, gdy czołgowi zajmuje szmat czasu zabicie żołnierza piechoty.

Poprawiono również zbalansowanie do potyczek PvP oraz mocno ulepszono sztuczna inteligencję. Ponadto zwiększono siłę najpotężniejszego uzbrojenia (tzw. Ultimate Weapons)

Instrukcje:

Rozpakuj archiwum do „…Documents/Red Alert 3/Mods”.

Jeśli chcesz zagrać przeciwko komputerowi to nie wybieraj frakcji Tenkei oraz Scarlet Crescent jako sojuszników lub wrogów, gdyż ich SI nie działa. Tymi frakcjami możesz zagrać tylko osobiście.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl