Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - New Quest - A Night to Remember v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik New Quest - A Night to Remember v.1.0 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku120,4 MB

data aktualizacji8 kwietnia 2021

pobrań1320

pobrań (7 dni)896

Pobierz plik za darmo
Wiedźmin 3: Dziki Gon mod New Quest - A Night to Remember v.1.0

A Night to Remember to mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego autorem jest nikich340.

Opis:

Mod dodaje do obszerną przygodę dla pojedynczego gracza, której akcja toczy się po wydarzeniach z dodatku Krew i wino. Fabuła A Night to Remember odwołuje się do kultowego zwiastuna CG, wypuszczonego kilka dni przed premierą Dzikiego Gonu.

Przygoda jest wyśmienicie wykonana. Jest długa i pełna niełatwych wyborów moralnych. Wprowadza także sporo nowych elementów graficznych. Pokuszono się nawet o nagranie kwestii audio do dialogów.

Autor rekomenduje, aby osoby grające w moda posiadały postać rozwiniętą do 50. poziomu doświadczenia.

Instrukcje:

A Night to Remember wymaga posiadania zarówno podstawowej wersji gry, jak i obydwu dodatków.

Aby go zainstalować pobierzcie archiwum z modem i je wypakujcie, po czym skopiujcie uzyskane w ten sposób foldery „Mods” i „DLC” do głównego folderu z grą.

Mod wymaga, abyście mieli save’a z ukończonym rozszerzeniem Krew i wino. Jeśli go nie posiadacie, to bez obaw, gdyż w archiwum znajdziecie taki zapis stanu gry przygotowany przez autora. Po wypakowaniu archiwum otrzymacie także folder „save”. W nim znajdziecie pliki „final_Dettlaff_spared.sav” oraz „final_Dettlaff_spared.png”, które musicie wrzucić folderu z zapisanymi stanami gry. Znajdziecie go w Dokumentach systemowych w „…Documents\The Witcher 3\gamesaves”.

Uwaga: w grze ustaw język na angielski. W przeciwnym wypadku mod nie będzie działa prawidłowo. Będą pojawiały się problemy np. z dialogami.

  • data aktualizacji: 8 kwietnia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 120,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl