Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Unreal - Unreal PSX Rework - Rise Of Jrath v.demo (27022018) - Mod do gry - Download

Plik Unreal PSX Rework - Rise Of Jrath v.demo (27022018) to modyfikacja do gry Unreal z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku31,5 MB

data aktualizacji5 marca 2018

pobrań153

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo
Unreal mod Unreal PSX Rework - Rise Of Jrath  v.demo (27022018)

Unreal PSX Rework - Rise Of Jrath to modyfikacja do Unreal, której autorem jest Leo(T.C.K.).

Opis:

Gra Unreal ukazała się tylko na pecety, ale przez pewien czas studio Pterodactyl Software pracowało nad wersją na konsolę PlayStation, która miała zaoferować podobne elementy takie jak uzbrojenie czy przeciwników, ale wykorzystać je do opracowania zupełnie nowej kampanii fabularnej.

Ostatecznie ta konwersja została skasowana, ale niedokończony projekt wyciekł do sieci. Na jego bazie fan o ksywce Leo(T.C.K.) postanowił opracować konwersję pecetowego Unreal. Otrzymujemy więc w praktyce zupełnie nową kampanię fabularną, bazującą na tym, co udało się odzyskać z wydania na PlayStation.

Gracze wcielają się w łowcę nagród, który zostaje wysłany przez korporację Inuit na planetę Na Pali w celu odnalezienia rozbitego statku kosmicznego i wyeliminowania transportowanych nim więźniów.

Projekt wciąż jest na dosyć wczesnym etapie produkcji, więc pozwala rozegrać tylko część kampanii, ale już teraz zapewnia dużo dobrej zabawy.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z grą.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz