Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Unreal: Return to Na Pali (PC)

Unreal: Return to Na Pali PC

Oficjalny dodatek do wydanej w 1998 roku przebojowej strzelaniny FPS Unreal firmy Epic Games.

To jest dodatek do gry Unreal.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Unreal: Return to Na Pali (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15lipca1999

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Return to Na Pali to jedyny oficjalny dodatek do doskonałej gry akcji Unreal, która w krótkim czasie stała się obowiązkowym tytułem dla wielu miłośników gier komputerowych. Dodatek zawiera siedemnaście nowych misji, w których ponownie wracamy na planetę Na Pali, tym razem aby odnaleźć załogę innego statku kosmicznego, który rozbił się gdzieś na jej powierzchni. Jeżeli nasz bohater poradzi sobie z wypełnieniem misji, zostanie oczyszczony z wszelkich zarzutów i uwolniony.

Ponownie stajemy na drodze groźnej rasy Skaarj, potworów wykorzystujących spokojnych Nali oraz schwytanych Ziemian do niewolniczej pracy. Do dyspozycji dostajemy całkowicie nowe bronie, oraz kilka nowych elementów sprzętu a akcja rozgrywa się w takich miejscach jak forteca, miasto, podwodny labirynt czy wnętrze statku kosmicznego. Dodatek zawiera również siedem nowych map do rozgrywki wieloosobowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 163 głosów czytelników.

Gry podobne do Unreal: Return to Na Pali

Wymagania wiekowe Unreal: Return to Na Pali

16+

Wymagania sprzętowe Unreal: Return to Na Pali

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D
Epic Games szykuje coś dużego
Epic Games szykuje coś dużego

wiadomość20 listopada 2009

Firma Epic Games już wkrótce ma ujawnić coś naprawdę dużego. Tak przynajmniej twierdzi PC Gamer, który podał taką informację w ostatnim numerze, niestety nie ujawniając jeszcze planów dewelopera. Według innych doniesień firma Microsoft poszukuje sporej grupy pracowników. Mają oni zająć się tworzeniem Natala, ale także wspomóc właśnie twórców Gears of War.

Unreal Anthology jeszcze przed premierą Unreal Tournament 2007

wiadomość16 czerwca 2006

Osiem lat minęło już od premiery pierwszej części bestsellerowego cyklu Unreal – najnowsza jego odsłona, czyli Unreal Tournament 2007, ma ukazać się w czwartym kwartale bieżącego roku. Rolę wydawcy wypełni korporacja Midway, która zaplanowała również wprowadzenie na rynek specjalnego zestawu o nazwie Unreal Anthology.

UnrealEngine3 nadciągnie w okolicach roku 2006 i rzuci nas na kolana

wiadomość25 lutego 2004

Od chwili gdy firma Epic Games w 1998 roku, po blisko 3,5 latach developingu ukończyła swoje dzieło zatytułowane Unreal i tym samym zaprezentowała całemu światu swój znakomity engine graficzny, stał się on wyznacznikiem jakości i możliwości w dziedzinie wizualizacji interaktywnej. Liczni producenci chętnie wykorzystują kolejne wersje rozwojowe silnika firmy Epic i z dumą wymieniają ten fakt jako jeden z podstawowych wyznaczników jakości gry. Należy przyznać, iż Epic osiągnął duży sukces i jest teraz zamożną firmą, jednakże jak zdradza jeden ze współzałożycieli firmy, Tim Sweeney, nie zamierza ona osiąść na laurach i już przygotowuje (ponoć) rewolucyjny silnik graficzny - UnrealEngine3.

Kompletny zestaw Totally Unreal

wiadomość28 czerwca 2001

Biorąc przykład z firmy Sierra i Valve, które niedawno wydały pakiet wszystkich gier z serii Half-Life jako Half-Life Generations, Infogrames postanowił wydać komplet tytułów spod znaku Unreal. Pakiet Totally Unreal będzie prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników ambitniejszych gier akcji. Znajduje się tam Unreal, oficjalny dodatek Return to Na Pali oraz Unreal Tournament w rozszerzonej wersji Game of the Year.