Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - Interior Lighting Overhaul v.6.9 - Mod do gry - Download

Plik Interior Lighting Overhaul v.6.9 to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku14,5 MB

pobrań8932

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji31 marca 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Fallout: New Vegas mod Interior Lighting Overhaul v.6.7.3

Interior Lighting Overhaul to mod do Fallout: New Vegas, który przerabia oświetlenie we wnętrzach, taka by było bardziej klimatyczne i realistyczne. W rezultacie w niektórych pomieszczeniach światło np. przenika przez szyby, podczas gdy w innych jest go tak mało, że trzeba używać latarki. Autorzy w ten sposób ręcznie zmodyfikowali każdą lokację tego typu i poprawili także liczne błędy oświetlenia pozostawione przez oryginalnych autorów.

Twórcą moda jest Sarge198 i polecamy odwiedzenie strony projektu na serwisie Nexus, gdyż autor uaktualnia Interior Lighting Overhaul w szybkim tempie, regularnie dodając nowe funkcje i poprawiając błędy.

Projekt do działania wymaga New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod Interior Lighting Overhaul v.6.7.3

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod Interior Lighting Overhaul v.6.7.3
  • data aktualizacji: 31 marca 2014
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 14,5 MB