Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - NMC's Texture Pack For New Vegas Large v.1.0 - Mod do gry - Download

Plik NMC's Texture Pack For New Vegas Large v.1.0 to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku3272,4 MB

pobrań26211

pobrań (7 dni)35

data aktualizacji30 marca 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Fallout: New Vegas mod NMC's Texture Pack For New Vegas Large v.1.0

NMC's Texture Pack For New Vegas to modyfikacja graficzna do gry Fallout: New Vegas. Podmienia ona większość tekstur na wersje o znacznie większej rozdzielczości i wyższym poziomie szczegółowości. Jednocześnie podczas dokonywania tych poprawek autorzy wiernie trzymali się stylistyki oraz klimatu pierwowzoru.

W archiwum znajduje się największa wersja moda. Zapewnia ona maksymalnie ostre tekstury, ale także najmocniej obciążą system.

Projekt wymaga posiadania zestawu New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch Fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod NMC's Texture Pack For New Vegas Large v.1.0

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod NMC's Texture Pack For New Vegas Large v.1.0

Alternatywnie możecie zainstalować mody ręcznie, choć jest to opcja raczej tylko dla bardziej zaawansowanych użytkowników. W takim wypadku należy ściągnąć archiwum z modem i wypakować je do katalogu „data” w miejscu lokalizacji gry. (np. „...Steam\SteamApps\common\fallout new vegas\”). Następnie w menu uruchamiającym grę należy kliknąć na “Pliki danych” (ang.Data Files) i zaznaczyć moda.

  • data aktualizacji: 30 marca 2014
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 3272,4 MB