Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - pełna wersja gry - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Broken Sword 2,5: The Return of the Templars z gatunku Gry Przygodowe w wersji Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - pełna wersja gry na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku697,5 MB

data aktualizacji29 września 2008

pobrań18224

pobrań (7 dni)69

Pobierz plik za darmo

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars to nieoficjalna kontynuacja słynnej serii gier przygodowych pochodzących z firmy Revolution Software. Autorem tego tytułu jest niemiecka grupa fanów/zapaleńców, którzy twierdzą, iż Broken Sword 2,5 to projekt stworzony przez fanów dla fanów, dlatego też udostępniany jest nieodpłatnie za pośrednictwem Internetu. Akcja gry rozgrywa się w kilka lat po wydarzeniach znanych z Broken Sword II: The Smoking Mirror i rzecz jasna nadal opowiada o przygodach dwójki bohaterów George’a i Nico.

Uwaga: Gra posiada wbudowane dwa języki do wyboru: niemiecki i angielski. Po zainstalowaniu uruchamia się w języku niemieckim, a aby go zmienić na angielski należy wejść do opcji (niem. OPTIONEN) i zmodyfikować ustawienia. Ponadto kwestie mówione zawsze wypowiadane są w j. niemieckim – zmieniają się tylko napisy dialogowe.

  • data aktualizacji: 29 września 2008
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 697,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl