Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników

Jiker, 27 października 2009, 18:30

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Charlesa Cecila. Autor wspaniałych przygodówek, w tym Beneath a Steel Sky i serii Broken Sword – poinformował podczas imprezy Eurogamer Expo, że pracuje nad nową grą. Myliłby się jednak ten, który sądziłby, że to koniec dobrych wieści. Mianowicie, Cecil produkuje swoje kolejne dzieło wspólnie ze słynnym brytyjskim rysownikiem Davem Gibbonsem.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2009)

Jiker, 5 maja 2009, 13:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedź Broken Sword na DSa już niebawem

Ramsik, 30 listopada 2008, 15:43

O przygodówce z George’m Stobbardem w roli głównej na Nintendo DS dyskutuje się w zasadzie już od chwili pojawienia się tej przenośnej konsolki na rynku. Prace nad grą prawdopodobnie trwają i już na dniach możemy się spodziewać oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy, czyli firmy Ubisoft.

Broken Sword trafi na Nintendo Wii oraz DS

Animol, 22 października 2008, 12:06

Czyżby kultowa przygodówka Broken Sword miała trafić na konsole Nintendo Wii oraz DS? Na to wygląda, ponieważ, jak donosi niemiecki serwis GameFront, tytuł pojawił się na stronie USK.

Premiera Broken Sword 2,5 już 28 września!

Hed, 26 września 2008, 13:57

Czym jest Broken Sword 2.5? Tytuł brzmi znajomo szczególnie fanom klasycznych przygodówek. Ten zupełnie niezależny projekt jest nieoficjalnym rozwinięciem pomysłu stworzonego przez Revolution Software i jego akcja toczy się po dwóch pierwszych częściach świetnej serii. Co najważniejsze, ten profesjonalnie wykonany produkt dostępny będzie za darmo w ciągu najbliższych dni!

Seria Broken Sword trafi na ekrany kin

Metatron, 22 maja 2007, 10:45

Niektóre gry mają fabułę, która aż prosi się o to, by wykorzystać ją w filmie. Jedną z takich produkcji jest niewątpliwie gra Broken Sword. Ludzie w Hollywood widocznie musieli dojść do tego samego wniosku, ponieważ właśnie trwają pierwsze przymiarki do stworzenia filmu na podstawie tej popularnej serii przygodówek.

Broken Sword 4 oficjalnie w produkcji

Krystian Smoszna, 18 sierpnia 2005, 08:00

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich wielbicieli cyklu gier przygodowych o nazwie Broken Sword. Firma Revolution Software pracuje już nad czwartym odcinkiem popularnej serii, który trafi na rynek w lecie przyszłego roku dzięki koncernowi THQ.

Broken Sword 4 coraz bardziej prawdopodobny?

Elrond, 30 listopada 2004, 12:49

Trochę wody już upłynęło w rzekach od momentu wydania trzeciej odsłony Broken Sword: The Sleeping Dragon, więc miłośnicy gier przygodowych oraz serii Broken Sword, zaczynają niecierpliwie wypatrywać części kolejnej. Tym bardziej, iż od pewnego czasu po sieci krążą pogłoski o Broken Sword 4.

Nowy Broken Sword tylko na "komórkach" nowej generacji? Weź udział w ankiecie!

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 11:11

Revolution Software, firma odpowiedzialna za powstanie popularnej serii „przygodówek” o nazwie Broken Sword, otrzymała niedawno kuszącą propozycję od znanego producenta telefonów komórkowych. Chodzi o to, że bliżej niezidentyfikowanemu koncernowi marzy się stworzenie kilku epizodów gier adventure w starym stylu, które ewentualni klienci mogliby ściągać i uruchamiać na swoich „komórkach”.

Demo amatorskiej produkcji Broken Sword 2.5 w sieci

Krystian Smoszna, 8 września 2004, 08:59

Niemieccy programiści z niezależnego studio Mind Factory, którzy w pocie czoła pracują nad swoją amatorską produkcją o nazwie Broken Sword 2.5: The Return of the Templars, postanowili opublikować króciutkie demo, pokazujące jak wygląda rzeczona gra w akcji.

Sequel Beneath a Steel Sky w 3D, Broken Sword 4 w planach?

Krystian Smoszna, 16 sierpnia 2004, 15:23

Fanowski serwis BSZ poświęcony grom przygodowym z serii Broken Sword, opublikował krótki, ale treściwy wywiad z Tonym Warrinerem, jednym ze współzałożycieli legendarnej firmy Revolution. Oprócz szczątkowych informacji na temat drugiej części Beneath a Steel Sky, pojawiła się w nim także informacja, która powinna ucieszyć wszystkich wielbicieli gier spod znaku Broken Sword – jest całkiem możliwe, że już niedługo rozpoczną się prace nad jej czwartą odsłoną.