Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Red Alert - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Command & Conquer: Red Alert z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku344,9 MB

pobrań500466

pobrań (7 dni)1889

data aktualizacji13 lutego 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Command & Conquer: Red Alert gra

Command & Conquer: Red Alert to druga odsłona klasycznego cyklu RTS-ów studia Westwood. Gra zapoczątkowała nową odnogę serii, która następnie była rozwijana równoległe do uniwersum Tiberium. Akcja osadzona została w świecie przeobrażonym na skutek wynalezienia wehikułu czasu. Za jego pomocą wprowadzono w historii zmiany, które miały daleko idące skutki. Wyeliminowanie Adolfa Hitlera w jego młodości sprawiło, że II wojna światowa nigdy nie wybuchła, co z kolei doprowadziło do znacznie szybszego wzrostu potęgi Związku Radzieckiego.

Fabuła gry toczy się w latach 50-tych i opowiada o konflikcie między imperium sowieckim a Aliantami. Każda z tych frakcji posiada własną kampanię, podczas której opowieść posuwana jest to przodu zarówno poprzez wydarzenia w trakcie misji, jak i za pośrednictwem licznych scenek przerywnikowych.

Wersja, którą pobierzecie z naszego FTP jest edycją kompletną, zawierającą zarówno podstawową wersję Command & Conquer: Red Alert, jak i dodatki. Aby ją zainstalować wystarczy wypakować archiwum do wybranego przez was katalogu. Przed uruchomieniem gry warto skonfigurować program za pomocą pliku RedAlertConfig.exe. Pozwoli on Wam m.in. wybrać rozdzielczość, włączyć tryb okienka czy zdecydować o zaaplikowaniu filtrów graficznych.

Ponadto RedAlertConfig.exe umożliwi Wam także poradzenie sobie z ewentualnymi problemami poprzez zmianę opcji w zakładce „Video Options”:

  • Jeśli gra odmawia działania i wyskakują jej błędy to upewnijcie się, że macie zaznaczoną opcję „Force single CPU affinity".
  • Jeśli gra działa zbyt szybko na Waszych komputerach, to w oknie „Max FPS” wpiszcie wartość 60.
  • Jeśli myszka sprawia Wam problemy, to zaznaczcie opcje „Enable mouse hack”
  • data aktualizacji: 13 lutego 2014
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 344,9 MB